Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most akkor rászoktam a cigire...

Most akkor rászoktam a cigire vagy nem?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hétvégén is kívánom de kibírom hogy nem gyújtok rá, hétköznapokon viszont 5-6 szálat elszívok.
2013. dec. 14. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rá. Mióta gyújtasz rá?
2013. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, de annyira azért még nem.
2013. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most még könnyebben le tudnád tenni, de igen, rászoktál. Én olyan 5 éve nem dohányzom. Az elején sokszor elcsábultam, évente néhány alkalommal rágyújtottam, de már nem esett jól. Nagyjából 2 éve nem gyújtottam rá, de még néha most is rám tör, hogy olyan jó lenne... De nem gyújtok rá, pedig van is itthon még egy jó fél doboz cigim. Nem nehéz kibírni, csak néha hiányzik, de aztán gyorsan el is múlik. Nem kattogok rajta, mint régen.
2013. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2 hónapja kezdtem el előtte csak buliban szívtam.


Viszont rendszeresen még csak 1 hónapja szívom. Mert amikor 2 hónapja elkezdtem akkor még csak elvétve szívtam és 1 hétre abba is hagytam (mindig csak másoktól "csórtam" és kb. napi 1 szál volt az összes amit szívtam)

Szóval így, hogy napi 4-5 szál az kb. 1 hónapja megy de főleg az utóbbi 2 hétben "kapcsoltam rá". :/


Egyébként 17 és fél vagyok.

2013. dec. 14. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Várd má ki azt a fél évet a rászokásig.
2013. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is kb. 1 hónapja cigizek (november 11 óta) és a legerősebbet szívom (váltani szeretnék valami gyengébre)! Napi 7 szál, volt, hogy 1 napot kihagytam, de rettentően hiányzott!:( Nekem az a véleményem, hogy, ha nem is pont rászokásról van szó egy hónap alatt vagy kettő, de megtanulsz a cigivel együttélni és hát így normális, hogy hiányozni fog! Meg persze, ha be is meséled magadnak, hogy mennyire rászoktam és azon agyalsz, hogy jó volna rágyújtani!

Ha le szeretnéd tenni, akkor most tedd le míg tényleg rá nem szoksz annyira, hogy nagyon nehéz lesz! Ez csak egy jó tanács volt, de a döntés a tiéd!:)

18/L

2013. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!