Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó a cigiben?

Mi a jó a cigiben?

Figyelt kérdés
2008. júl. 13. 20:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

En nem dohanyzom, de az Edesanyam dohanyzott 40 eves koraig fustszurotlen Szimfoniat szivott....

Semmi sem jo a cigiben.

Anyam egy honappal elobb szult meg engem, mert dohanyzott terhessege alatt ( a doki azt mondta ok.) nem tudott szoptatni, mert nem voltam hajlando meginni a nikotinban gazdag anyatejet...szemuvegem van a korai szuletes miatt. Egesz eletemben felso leguti problemaim voltak, mert otthon vagni lehetett a fustot egeszen addig, amig Anyam ra nem jott, amig meg nem jott a megvilagosodas: a cigi az oka minden bajomnak.

40 evesen egyik pillanatrol a masikra elhatarozta es letette a cigarettat. Soha tobbe nem gyujtott ra es mindenkit kizavart a lakasbol ha ra akart gyujtani.

Iden lesz 60 eves. Nagyon buszke vagyok ra, hogy ekkora akaratereje van! Igaz, en nagy arat fizettem az o butasaganak.

A cigarettaban semmi sem jo. Anyam ra a nagyon eros pelda igenis le lehet rola szokni.

Semmifele szimpatiat nem erzek azok irant akik nikotin fuggove valnak ilyen-olyan okbol.

Anyam is divatbol szokott ra es nem 20 evesen hanem mar tini koraban.

A cigaretta az egy undorito dolog. Elszinezi a fogakat, budos tole nem csak a lehellet de a bor, haj, ruha, lakas, az ELET!!!!!

2008. júl. 14. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
93%

Semmi sem jó benne, a fiatalok nagy hányada csak "menőségből" cigizik. Sokan azonban nem gondolnak bele, hogy az már nem olyan menő, amikor 10 év múlva babát szeretnének a párjával, és az X. próbálkozás után sem sikerül nekik, mindössze azért, mert a srác vagy a csaj menő akart lenni egykor.

Egy szó mint száz, légy büszke arra, hogy még nem próbáltad ki, és tartsd meg ezt a jó szokásod :)

2008. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
hellósztok!!!én is dohányoztam 14 éves korom óta,mert elkerültem szakmunkásba,és akkor ott már mindenki füstölt...talán menőségből...{magam sem tudom!}aztán teltek az évek,és megismerkedtem a férjemmel.ő sohasem dohányzott sőt elítéli a dohányzást.nem mondta egyszer sem,hogy szokjak le,de nem örült...és én magamtól letettem egyik napról a másikra,azt mondtam nem kell ez nekem soha többé!ennek már 4 éve és manapság már az is zavar ha mellettem füstölögnek,ha pedig a lakásban(pl:anyámék!)egyenesen fulladozok!itt valaki azt mondta,hogy véglegesen nem lehet leszokni,ezt cáfolom...élő példa vagyok sziasztok
2008. júl. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Mirk ***** válasza:
40%

Senkiben, még csak fel sem merült, hogy a dohányosok nem azért dohányoznak hogy menők legyenek mi?

Jézusom de hülyék vagytok.

2 éve doányzom és egyáltalán nem azért kezdtem el mert menő akartam lenni. És nem azért folytatom mert nem tudok leszokni, hanem azért mert szeretem. Szeretem, nem pedig függök tőle és nem is vagyok szenvedélybeteg. Nem kezd el habzani a szám és nincsenek görcseim ha egy hétig nem gyújtok rá...

2008. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
17%
persze.. szereted..majd akkor szeresd, miután tüdőrákot kapszt te hülye.
2008. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
65%
Ezt a kérdést innen letörölném inkább, mert ez nagyon relatív. Nyilván van aki mellette, van aki ellene érvel, de nagyon provokálónak tartom a kérdést.
2008. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
85%
Én is azért szívom,mer szeretem.De ezt már írtam valahová.És nem vagyok függő.És nem csak a dohányosok halnak meg rákban.Amúgy meg mindneki úgy hal meg ahogyan szeretne.:D
2008. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Semmi jó nincs benn. Ez egy olcsón előállítható dolog, csak a szemét cégek emelik az árát, mert tudják hogy aki már rászokott, az amíg megtudja, megveszi. Ők ebből élnek.
2008. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
a cigiben semmi jó nincs, de a dohányosnak kifejezetten jólesik a reggeli cigaretta pl. ez azért van, mert nikotin van benne, ami függőséget okoz. ha pl nikotint raknának mondjuk egy kajába, mondjuk a kenyérbe, akkor mindenki rálenne szokva a kenyérre. lehet h a példa buta, de ennyi telik:D
2009. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
én tegnap szivtam 1 kék pallmalt vagy hogyirják aztsemtom nemis akarom :D partiztunk aztmonták jol szivom nemis nyálasanD: mondom mmivan ?XD mind1 szitamszitam és semmi nemtom miért jo meg a torkomnál 1 picit éget vagy mi fájt vagy a rossebsetudja mien érzés volt 1 szoval NEMJO a cigi nem is szivnék többet nemtudom mi a jó ben
2009. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!