Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt vki, aki résztvett...

Van itt vki, aki résztvett Alen Carr leszoktató csoport terápián? Mi volt? Leszokott? Nehéz volt? A pénz visszafizetési garancia nem kamu? Mivel bizonyítod, ha neked nem vált be, h visszafizessék az árát?

Figyelt kérdés
most jelentkeztem be egy csoportba, de mivel a könyv után nekem semmi változás nem volt, félek, h nem vagyok az a típus, akinél ez bejöhet (persze közben nagyon reménykedem is, hátha mégis működik). Ezért fontos lenne tudnom, h nem csak reklámfogás-e a pénz visszatérítési garancia, ha 3 hónapon belül mégsem sikerülne leszokni. LÉgyszi csak azok írjanak, akik konkrét választ tudnak, találgatásokat hagyjuk

2014. jan. 3. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
miért nem hívod fel a szervezőket, és kérdezed meg?
2014. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyik ismerősöm elment, és azóta se szívja. De ha elolvasod a "Leszokni a dohányzásról? Így könnyű." könyvét az is bevállhat. Nekem bejött. Azóta se dohányzom. Logikus érveket sorakoztat fel. És nem elrettent sok idióta képpel ami amúgy se használna. Remélem tudtam segíteni.
2014. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Allen Carr-Könnyű úton leszokni a dohányzásról hangoskönyve segítségével szoktam le. Zsinórban meghallgattam a 3 órás hanganyagot és utána elszívtam az utolsó szál cigimet. 7 évig cigiztem, és már 1 éve és 9 hónapja nem dohányzom! :) Én csak ajánlani tudom!
2014. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is leszoktam, de a könyvvel, mindenképp azt próbáld meg, ha nem sikerül, még mindig elmehetsz a szemináriumra...

sok sikert!

2016. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!