Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Segítség miért ilyen nehéz?

Segítség miért ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
7 éve dohányzom 22 éves vagyok és 2,5 napja gyújtottam rá utoljára nagyon le szeretném tenni a cigit de nagyon rámjöt estére a kattogás legsziveseben véresre harapnám a számat és azon kattogok kimenjek cigizni legsziveseben kimennék de tudom csalódok utána magamba :( mit tegyek ?
2014. jan. 5. 20:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Próbáld elterelni a gondolatot, azért nehéz mert hiányzik a szertartás.
2014. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egyik pillanatról nem lehet letenni a cigit. A leghatásosabb az, ha mondjuk a napi/heti adagot felezgeted időközönként, így csökkented folyamatosan az adagot és miután értelmesen nem tudod felezni az adagot, mondjuk 2 naponta egy szál után, vagy hasonló és csak ennek az elérése után leállni vele végleg.
2014. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Csinálj vlmi olyat ami leköt pl film.
2014. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Vagy leteszed, és tapaszokat használsz és azt is a csökkentős módszerrel.
2014. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem lehet teljesen , hogy másnap már nem cigizek ? de akkor miért ment 2 napig ?
2014. jan. 5. 20:21
 6/20 anonim ***** válasza:
a tapaszt a szádra tedd, úgy talán használ
2014. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
a nyelved meg a seggembe talán az is használ :)
2014. jan. 5. 20:23
 8/20 anonim ***** válasza:

Na a 2.válaszoló írja a legnagyobb hülyeséget.Ez az amit tuti nem szabad csinálni.Ez fejben dől el.


Kérdező hidd el erős vagy,ne gyújts rá.Ha már ennyit kibírtál menni fog.A 3. nap után kicsit jobb lesz.De egy hét után még jobb.

Tarts ki!!!Én szorítok.Sikerülni fog!

Ha rágyújtasz szédülni fogsz meg hányingered lesz!

2014. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm megcsinálom ha már eddig kibírtam nem adom föl köszönöm a biztatást :)
2014. jan. 5. 20:23
 10/20 anonim ***** válasza:

Én a 3.napon majd meghaltam :-D keserves lesz ezt már most mondom.

Vegyél rágót vagy valami olyat amit szeretsz.De tényleg ne gyújts rá,igyál sok folyadékot,mindegy mit,akár colát vagy bármit.Egy hét múlva röhögsz a mai kérdéseden!Remélem :-D

2014. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!