Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a cigi...

Mi a véleményetek a cigi leszoktatóról?

Figyelt kérdés
Vannak hátrányai??
2014. jan. 6. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
csak a pénz van benne mint a dohányzásban. az igazi leszokás csak akaraterő kérdése. ha az nincs akkor nincs az a szer ami segítene a leszokásban.
2014. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség , tűzz ki egy célt magad elé miért akarsz le szokni. Én úgy szoktam le ( havi 20 000 meg marad na és az egészségem ) lányom azt mondta anya egészséged múlik rajta azt akarod hogy rövidebb ideig legyél velem . Az nap akkor volt az utolsó szál. A leszoktatók pótolják ami a szervezetednek még a hiány miatt kellene de aztán ha nincs tapasz vagy valami más akkor megint hiány érzeted lessz. Én így gondolom. Sok sikert ha elszánod magad.
2014. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lencsefőzelék ***** válasza:
Ismerek olyat, aki elolvasta Allen Carr: Nikotinstop c. könyvét, és annak a hatására egyik napról a másikra abbahagyta.
2014. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is "így jártam", mint ahogy a harmadik válaszoló írta, bár én egy másik könyvet olvastam, de az író ugyanaz, csak talán később más címmel adták ki a könyvét. Sőt, olyat is hallottam, akik elmentek az előadására (szintén Allen Carr módszer előadás) mint forgató stáb, csak filmezni akartak, operatőr, meg nem tudom mik, ilyen tv-s dolgozók, és aki dohányzott, mind leszoktak, pedig nem is akartak :D ilyen pszichológia az egész, elhiteti az emberrel hogy nem lesz elvonási tünete, és tényleg nem lett.. szóval annak van értelme, az ilyen nikotinpótlóknak, rágó-tapasz, ilyesminek nem nagyon, bár van akinek az segített, de ritka.
2014. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!