Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fiatalok! Majdnem 15 vagyok...

Fiatalok! Majdnem 15 vagyok néhány hete cigizem ugy érzem megnyugtat, milyet szivjak?

Figyelt kérdés

nyáron leszek 15 néhány hete dohányzom, mert megnyugtat és kiegyensúlyozott leszek tőle. egyátalán nem vagyok rá büszke sőt.. van olyan nap hogy nincs rá "szükségem", de van h 2is elszovok. szeretném a legkevésbe ártalmas cigit szivni ha már rontom az egészségemet, tudnátok valami tanácsolni?!

Gondolatok?

Javaslatok?



2014. jan. 16. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Hello. 16 éves fiú vagyok, olyan nincs hogy legkevésbé ártalmas cigi! Mindegyik nagyon káros, max csekély mennyiség van köztünk. Gondold el, 15 éves vagy, ebben a korban mindent megkaphatunk a szüleinktől, elmehetünk sportolni, vidámparkba, nem kell cigivel lenyugtatnunk magunkat, ráadásul az amit a cigi ad az csak pillanatnyi dolog, egy ideig megnyugtat és kiegyensúlyozott leszel, de ahogy írtad nem vagy rá büszke, és aggaszt is, szóval szerintem sokkal jobb úgy élni hogy nem aggódsz ilyen dolgok miatt, hidd el, ha idősebb leszel épp elég dolog miatt fogsz aggódni, nem kell még hozzá egy nikotin függőség is, nem beszélve arról hogy a cigi áráért a szüleid keményen megdolgoznak és te gondolom nem nagyon mondod el nekik, szóval hazudsz is nekik, és szerintem ez az emberi kapcsolat fontosabb mint egy ilyen szenvedély, de előtted áll a döntés, én a tapasztalataimból beszélek, és én a nehezebb úton tanultam meg, néhány hónap után.
2014. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyat szívj aminek aktív szenes a szűrője. pl.: multi, szofi

Ez sem egészséges, de egy fokkal jobb, mint a sima szűrős.

2014. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg abbahagyni és keresni más pótcselekvést később nehezebb lesz...
2014. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
kék szofi kék lucky kék bond zöld szofi
2014. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
világoskék Szofi tökéletes választás :)
2014. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Világoskék PallMallt, én is azt szívom.
2014. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#1-es:


"Gondold el, 15 éves vagy, ebben a korban mindent megkaphatunk a szüleinktől, elmehetünk sportolni, vidámparkba, nem kell cigivel lenyugtatnunk magunkat"


Én is 15 éves vagyok, nem cigizek, ellene is vagyok, de azért az nem mindenkinél igaz hogy mindent megkaphatnak. Vannak akiknek nagyon rosszak a családi körülményei, és akkor cigiznek (persze akkor se kéne, mert akkor az egészségüket teszik tönrke)

Szóval sok 15 éves nem tehet meg mindent, amit akar.


15/F

2014. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!