Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most akkor rászoktam? (többi...

Most akkor rászoktam? (többi lent)

Figyelt kérdés
kb. fél éve 2 hónapig folyamatosan cigiztem de nem szoktam rá, mert bármikor abba tudtam hagyni..mostanáig nem is cigiztem viszont kb. 1 hete rám tört azaz érzés hogy elszívnék egy szálat..és ez egyre gyakrabban van,most akkor mégis rászoktam? 14/L (nem kell kioktatni)

2014. jan. 20. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, nem szoktál rá, csak úgy gondolod jólesne. Próbáld elterelni a gondolatodat.
2014. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én lassan egy éve cigizek, és ha van akkor olyan 2-3 szál megy el egy nap (átlagban) de ha elfogy és mondjuk nem tudok szerezni egy hétig, akkor kibírom. Ilyenkor nekem is szoktak ilyenek lenni, hogy megkívánok egyet, de csak akkor ha eszembe jut pl. látom hogy az utcán szívják vagy valami. Szerintem ez nem rászokás :) 16/f
2014. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!