Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a leghatékonyabb dohányzásr...

Mi a leghatékonyabb dohányzásról leszoktató módszer?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyasmikre, mint akupunktúra, nikotintapasz, terápia, stb... mert szimplán akaraterőből nagyon kevés embernek megy. Persze, nyilván az a legfontosabb, de csak ezzel a módszerrel nagyon nehéz leszokni.

2014. jan. 28. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem igaz. Épp multkor olvastam erröl hogy az emberek nagyrésze csakis akarattal szokik le akár sok csodaszeres kudarc után. Én is akarattal szoktam le több mint 5,5 éve. Én nem voltam nikotin függő hanem megszokás függő voltam. elvileg annak még nehezebb is azt mondják, mivel a nikorin függönek ott van a tapasz. egyébként azt a könyvet sokan dicsérik ami megváltoztatja a gondolkozásodat, sajnos én nem tudom a cimét de biztos meg fogják itt irni.
2014. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is az akaraterőben hiszek. 5 éve így tettem le a cigit, egyik napról a másikra. Szerintem ez a legtartósabb. Az ismerettségi körömben, akik ezt választották végleg (talán 20 év után már mondható a végleg) abba hagyták a dohányzást. A többiek pár hónapon belül újra rágyújtottak.
2014. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akarat erő.
2014. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bár nem friss a kérdés de azért megírnám hogy szerintem is akaraterő. De fontos hogy ne azért szokj le vagy akarj leszokni mert valami miatt muszály, mert ugy nagyon nehéz lesz és visszaeshettsz. Az a fontos hogy magadmiatt akarj leszokni. Ne másért. Ebben segíthet a könyv amit linkeltek. Ha nem sikerül akkor orvos tud felirni gyogyszert ami segit de nagyon draga. Bár hosszutavon megéri anyagilag ha leszoksz vele.
2014. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!