Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy száltól nem lesz bajom?

Egy száltól nem lesz bajom?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és eddig kifejezetten undorodtam a dohányzástól, de mostanában egyre többet vagyok a barátnőmmel aki rendszeresen dohányzik és ki szeretném próbálni.Ő ismeri a hozzáállásomat ehhez így sosem kínált és sosem akart rávenni erre.

Kicsit félek, de szeretném kipróbálni.Rászokni nem fogok, mert még mindig irritál a szaga úgyhogy ez a veszély nem fenyeget.

Baj lenne ha kipróbálnám vagy ez természetes, hogy hajt a kíváncsiság?


2014. febr. 19. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb ki fogod próbálni. Nem ösztönözlek erre, mert neme gészséges, de ha úgy érzed próbáld ki. De lehet kicsit szédülni fogsz tőle, esetleg hányingered lesz, persze az is lehet, hogy semmit sem fogsz érezni, ezt egyénje válogatja.
2014. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki így kezdi :)

Én is csak kíváncsiságból gyújtottam rá. Utáltam a szagát, utáltam azokat, akik dohányoznak, mert büdösek. Sőt, amikor kipróbáltam egyáltalán nem esett jól, hányingerem volt tőle, rossz érzés volt. Aztán később mégis rágyújtottam időnként, egyre kevésbé volt rossz. Egy idő után jó lett. Már nem zavart, ha más dohányzik, nem zavart a füst.

Most ott tartok felnőtt fejjel, hogy próbálkozom leszokni. Nem egyszerű. Már többször visszaszoktam.

Volt hogy évekig nem gyújtottam rá, aztán egyszer csak mégis.

A legegyszerűbb, ha sose szoksz rá, ha sose próbálod ki!

2014. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi bajod egy száltól, de nagyon nagy az esély, hogy rá fogsz szokni. Nem az egy szál miatt, hanem mert ekkora hatással van rád a barátnőd.

A kíváncsiság szerintem csak pozitív dolgoknál természetes.

2014. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8 evesen azivtam eloszor. Azota sem szoktam ra, de neha ragyujtok. Nem haltam bele.
2014. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egy száltól csak nem leszek függő?

Nem dohányozni szeretnék és nem az vonz, hogy én dohányozzak hanem hogy kipróbáljam.

Nem tudom elmagyarázni a különbséget, remélem érthető amit szeretnék írni.:)

2014. febr. 19. 15:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Önfegyelem kérdése, jobb lenne ha inkább 18-20 körül próbálnád ki.
2014. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel lenne jobb??
2014. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kiprobalhatod. A fizikai fuggoseg hosszu honapok alatt alakul ki. Par doboz ciigitol nem leeszel fuggo.
2014. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ketsegbe ne ess itt nekem....:DDDDD egy szal...nemfogsz raszokni!!! Hugom is egyszer ragyujtott velem.....utana mindig kijart velem mindig es sosem szokott ra viszont elfogadta a szagat...akarat fuggo
2014. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
NEM PRÓBÁLHATOD KI MEGÉRTETTED???? Megtiltom kislányom, ezt azonnal felejtsd el!!!! Az barátnőddel pedig NEM találkozhatsz többet!!!
2014. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!