Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Azt hiszem elméletbe rászoktam...

Azt hiszem elméletbe rászoktam a cigire ez lehetséges?

Figyelt kérdés
szóval kb 1 hónapja érzem azt hogy cigizni akarok(soha nem próbáltam még) és hogy dohányozni akarok. de tudom hogy nem kéne meg ilyenek de az agyam akarja és nem tudom ezt hogyan lehet megállni lyen már mással is volt?
2014. márc. 21. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Súúlyos.. azt mondja lehet rászoktam, de sose próbálta. XD
2014. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem szokhatsz rá, ha még sosem próbáltad. Nyilván kívánod és kíváncsi vagy. Próbáld ki, ha teheted. Egy száltól nem lesz semmi bajod.:)
2014. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ömm nem tudom de lehet nálad már kialakult a pszichológia függés ami erősebb mint a fizikai ha így van akkor szopó xd lehet azért mert valaki cigizik a környezetedben ? De lehet csak azért mert látod h a rajcsávók mind cigiznek és ki akarod próbálni
2014. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pontosan így szoktam rá 14 évesen, addig addig győzködtem maga, hogy cigizni tuti tök érdekes, hogy a végén olyan kíváncsi lettem, hogy mentem és vettem egy doboz cigit, a következő 13 évben kb 2.5-3millió forintot költöttem cigire
2014. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, lehet, hogy cigis közegben forogsz és a tudatalattid így szeretne "beilleszkedni", hogy ne különcködj köztük.


Jobb, ha nem kezdesz bele, ha hiszed, ha nem. A csak egy slukk erejéig címszavú próbákat meg szintén verd ki a fejedből.

2014. márc. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet úgy gondolod jó pótcselekvés lenne.
2014. márc. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!