Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ln is így fogok kinézni ha...

Ln is így fogok kinézni ha még cigizek 10-20 évet?

Figyelt kérdés

Látok sok 35-40-50 éves embereket sokat dohányozókat, hogy fényetlen csúnya a bőrük, meg rekedt a hangjuk,.

A szomszédomék is 50 éves körüliek elég sokat szívnak (nem tudom mennyit mióta de minden nap többször látom őket cigizni a kertjükben) és nekik is rekedtes kaparós hangjuk van és fénytelen csúnya bőrük!


Nem akarok így kinézni 40-50 évesen!

Ha még folytatom a dohányzást egy 20 évig rám is ilyen külső csúnya hang vár?

20f



2014. júl. 6. 16:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Én*
2014. júl. 6. 16:07
 2/6 anonim ***** válasza:
igen sajnos, nagyon meglátszik. Én kozmetikus vagyok és egy 50-60 éves nöröl simán megmondom ráézésre ha dohányzik. Nagyon látszik az arcukon.
2014. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,de még tudsz ezen változtani, hagyd abba, fiatal rugalmas szervezeted van.
2014. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A napozast is add fel, meg a szolit. Ugyan olyan borod lesz, ha nem rosszabb mint amit leirtal.
2014. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 x) ***** válasza:
84%
Azért ez a génjeidtől is függ. Mert például van aki 60 éves korában is 40nek néz ki, akár dohányzik akár nem. Persze a fordítottja is megtörténhet. Nyilván valamilyen szinten meglátszik a cigi a bőrödön, de azért nem biztos, hogy ráncos, rekedt hangú öregember leszel 10 év múlva. Tényleg gének kérdése.
2014. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8%
5. Ámíthatod magad. Majd rájössz. Persze a dohányosak mindenre tudnak valami marhaságot mondani.
2014. júl. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!