Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek függő vagyok?...

Szerintetek függő vagyok? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Életemben körülbelül 5 füves cigarettát szívtam el (vagy inkább szívtam belőle), és nem is feltétlenül kívánom, de olyan mintha egésznap álmodnék, rengeteget gondolkozok a füvön, nem azon, hogy tépni kéne, csak itt van az agyamban a gondolata. Úgy érzem, hogy a világ és én elkülönültünk. Általában rossz hangulatom van, de ez a fűhasználat előtt is elég gyakori volt, alapvetőleg egy negatív ember vagyok. A fűtől sincs meg az a hatalmas feldobottság, akkor is ugyanolyan rossz a hangulatom, de olyankor legalább nem törődök vele. Tehát én magamat nem érzem függőnek, mert ha soha az életembe nem kapnék füvet is ellennék, egyszerűen csak amióta használom, kellemetlen a közérzetem. Tapasztalt már esetleg valaki ilyet?

Esetleg lehet amiatt ez a dolog, hogy a sima cigarettafüstben van valami olyan anyag (3 éve dohányzom)

ami ezt váltja ki belőlem? Vagy a kevés mozgás? Őrültnek érzem magam, de viszont a közeli ismerőseim nem tapasztalnak semmi olyan dolgot, szerintük ugyanolyan vagyok, mint bármikor máskor. Lehet, hogy csak bebeszélem magamnak. Szerintetek?


2014. aug. 11. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Most hagyd abba!
2014. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod, de alá tudnád támasztani? Hiszen nincsen idegesség, nincs itthonról lopkodás, és a szokásos dolgok, egyszerűen csak közérzeti problémáim vannak az első slukk óta. :(
2014. aug. 11. 21:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A mariskától semmi bajod nem lehet, függőséget NEM okoz, bizonyított tény! Rossz közérzeted lehet bármitől, skizofréniás hajlamaid lehetnek és elkezdheti előhozni belőled (ahogyan az alkohol is és gyakorlatilag bármi más), de igazából ez a növény nem okoz ilyet. Nem miatta rossz a közérzeted... ha amiatt is, szar helyről van és fel van dobva valamivel.


Egyet jegyezz meg: a mari nem megnöveli a hangulatot, hanem olyan irányba tolja, amilyenbe vagy... ha depis vagy ->**** depis leszel. Ha alapvetően jó a kedved -> **** jó kedved lesz... kivétel van, de az csak erősíti a szabályt... depressziósan csak orvos felügyelete mellett ajánlott szívni, azt meg ugye itt nem kapsz, csak amerikában, hollandiában, hamarosan ausztriában, romániában, németországban és egyéb országokban....

2014. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A "sima dohányfüst"ben több mint 1000 anyag található, aminek legalább a felének nem kellene ott lennie, a gyártáskor kerül bele... kitudja... lehetséges, nekem is van ilyen hangulatom néha és mégsem a piától, vagy egyéb dolgoktól van... (előző voltam)
2014. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdés(szintén előző vagyok), füvet szívtál, vagy szintetikus füvet, esetleg szintetikus kakával fellocsolt füvet? Mert nem ugyan az... a szintetikus 500-1500 forint között mozoghat és legális változatai kaphatóak az utcán... általában 13-17 éves korig fogyasztják a felelőtlen kisgyerekek. Ha bármiféle fellocsolt, vagy teljesen szintetikus kaksit kaptál, akkor örülj neki, hogy csak ennyi bajod van tőle.
2014. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Mondhatni tájékozott vagyok a füvet illetőleg, ezért nem értem, hogy lehetséges-e, hogy ettől lesznek ilyen problémáim. Az első 'füvezésem' herbál volt, csak az még 1 éve volt, és fogalmam sem volt róla, csak ki akartam próbálni. Na attól tényleg ki voltam, dobogott a szívem, hányingerem volt, akkor néztem utána, hogy hogyan lehetséges az, hogy az egyik oldal a cannabist pártolja, a másik pedig drognak nevezi, és jöttem rá hogy a szintifűnek köze sincs a THC-hoz. Nagy valószínűséggel itt kezdődött el ez az 'álmodós' dolog, és azóta nem is akar javulni. A mostani ízben és kinézetben is rendes volt, semmi baj nem volt, csak végig nevettem a hazaúton.

A herbit tényleg nagy ívben kerülje aki csak tudja, mert patkányméreggel, meg nyugtatókkal van felütve.

Egyébként amellett, hogy néha tépek, beilleszkedési problémáim vannak, gyakran alkoholt is iszok(de ezt próbálom elhagyni) itthon nem legjobb a családi légkör, napi 10 órát gépezek ha úgy van. Szóval lehet, hogy ez mind közrejátszik.

Olyan lehetséges, hogy az 1 évvel ezelőtti herbi annyira erős volt, hogy kikattantam tőle? Olvastam, hogy van akinek maradandó agykárosodást okoz.

2014. aug. 12. 00:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, a herbál/biofű/kutyakaka okozhat maradandó agykárosodást, az első használatot követően... kinézetre pedig lehet tiszta, de felüthetik bármivel. Nem parázz, a tiszta fűtől nem lesz ilyen bajod, általában nem ütik kemény cuccal... de óvatosan.
2014. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, Magyarországon honnan lehet tiszta fűhöz jutni, szerintem 100%-oshoz sehogy sem lehetséges, bár lehet, csak én élek rossz helyen.

Megpróbálom ezt a herbálos 1 éves dolgot kiverni a fejemből(mármint, hogy ettől lehet a bajom) és koncentrálni a pillantra, nem elmerengeni a gondolataimban, és hátha minden a helyére áll. Remélem, mert a mostani helyzet nagyon kellemetlen. Köszi!

2014. aug. 12. 16:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ugyanígy voltam mint te. Fél évig szinte napi szinten toltam azt a fos herbár izét...

Mindenkit lebeszélek róla! Kb úgy néztem ki tőle mint akit most engedtek ki az elmegyógyintézetből... Nem is tudom miért használtam, talán azért hogy kicsit el szakadjak a valóságtól, annak ellenere hogy rengetegszer volt tőle bad tripem... Borzalmas!!

Szerintem az is normális hogy még egy évre rá is a hatása alatt állsz, én már soha többé nem tolok már semmit viszont szeretek a témával foglalkozni. Szeretek élménybeszámolókat olvasni és nagyon érdekel a pszicho része, hogy mi milyen hatással van az emberre. Ugyhogy elég jártas vagyok a témában, ismerem magam és tudom hogy keményebb drogot mint pl az LSD, mégha fizetnének se próbálnám ki, mert tuti "belehalnék".Szerintem te is így lehetsz ezzel a dologgal...

Sokat gondolsz rá és amiatt van ez. Mondom én is így voltam. Keress magadnak hobbit, sportolj!!! És kerüld az olyan társaságot ahol az agy szétcsapása a legjobb időtöltés!

2014. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egyébként a napokban kezdtem kitisztulni, legközelebb csak akkor fogok tépni ha itthon is legális lesz. Tehát mondjuk úgy 2090 felé.


#9

Köszönöm, hogy írtál, majd írok privátot, mert szeretném összehasonlítani

a te tüneteidet az enyémmel, márpersze ha szívesen beszélsz róla.

De egyébként az érdekelne, hogyha rossz volt ,akkor miért csináltad fél évig?

2-3x herbáloztam, mindegyik alkalomkor badtrip volt, és így nem is szoktam rá, mert

egy rossz dolgot ki akar újra megismételni...Porozni sosem poroznék. De tablettát sem.

Sőt, amikor még sosem füveztem, de akartam, akkor úgy voltam vele, hogy pénzt sem adnék érte.

Mai napig nem áll ebben egy fillérem sem, de mostmár elgondolkozok néha,

hogy nem lenne butaság venni egy kisebb mennyiséget. De a pénznek ezerszer jobb helye van, ezt még mindig belátom.

2014. aug. 17. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!