Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elmondjam Anyunak vagy várjak...

Elmondjam Anyunak vagy várjak még vele? 14/L

Figyelt kérdés

(Nem azért írtam ezt a kérdést, hogy ossza mindenki az észt,tudom mit csinálok és tudom, hogy rossz, nem divatból teszem, mert ez most hű de menő,tudom szomorú,de jól esik)

Heti 2-4 szál cigit szívok és ezt még itthon nem tudják.Mielőtt valaki ítéletet hozna: nem valamielhanyagolt gyerek vagyok,anyuék is törőnek velem és nagyon sok szeretet kapok tőlük,jók a jegyeim,nem r*banckodok,tanulok rendesen.

Kb.egy éve kiakartam próbálni csak Anyu megtalálta a táskámban és lebuktam, ő nem tudja,hogy már kipróbáltam(ő is cigizik) Nos, szeretném elmondani neki,de nem tudom mit szólna.Nem szeretnék neki csalódást okozni,nem szeretném,hogy szomorú és mérges legyen.

Inkább várjak még 1-2 évet?(bár lehet addigra már nem fogok)

(Apukámnak végképp nem szeretném elmondani,sose cigizett és ő még akkor se hagyná szó nélkül ha már lennék 20 éves,de persze megértem őt.)


2014. nov. 3. 01:28
 1/6 anonim válasza:

Szépen mondd el neki , de ki fog akadni



Szokj le róla!

15/l

2014. nov. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha anyukád cigizek, akkor egy szava sem lehet...
2014. nov. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki és beszéljétek meg hogy mindketten leáltok vele.
2014. nov. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Várj még vele pár évet, én azt mondom.:)
2014. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

13/F Színkitűnő tanuló, matekversenyek, karate, hegedű. A nyáron próbáltam ki, ütős volt, szükségem volt egy kis bulira. Becsajoztam, cigiztem és ittam kemény egy hétig. Most kezd kijönni rajtam, hólyagok a torkomban, köhögés meg ilyesmi. Rosszabb helyzetben vagyok. Vagy szokj le, vagy válts át 2-4 szálra HAVONTA, akkor nem lesz baj. Ha a fiúk miatt csinálod megértelek, ha nem akkor is.

Szerintem ne mondd el. Szeretitek egymást, ha valami baj van, akkor azt elmondod az orvosnak, aki Hippokratészi esküjében megfogadta, hogy óra fordítja tudását, és hogy titkot tart, ha a páciens ragaszkodik hozzá.

2014. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ugyan kiscicám, az nem attól az egy hét cigizéstől és piálástól van :))

2014. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!