Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek elmondjam anyunak?

Szerintetek elmondjam anyunak?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú,elmondjam anyunak? 11/l nem vagyok kíváncsi az olyan válaszokra hogy fiatal vagy stb.
2013. szept. 14. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, meséld el! Ezzel alapozhatod meg a jövőbeni jó kapcsolatotokat, légy vele őszinte! Mondd el, hogy tudod, hogy csak 11 vagy, de szeretnél vele barátnőként beszélgetni erről, mert tetszik egy fiú. Szerintem örülne neki, én legalábbis nagyon-nagyon örülnék, ha elmesélné a gyermekem, de még baba :) 30N
2013. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2013. szept. 14. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem még nincs gyerekem,de én mindig is olyan anya - lánya (fia) kapcsolatra vágytam,ahol mindent megbeszélünk,és nincsenek tabu témák! Manapság nagyon ritka,ha egy gyerek őszintén mindenről tud beszélgetni a szülőkkel,úgyhogy anyukád biztos örülne neki! 31/L
2013. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen
2013. szept. 14. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Hát én azt mondom,hogy mondd el. Nekem nem volt (most sincs) ilyen viszonyom anyummal...

16L

2013. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mondd
2013. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem nyersz, nem veszítesz.

Én sose mondtam el, ha nem kérdezték, de mindig rájöttek, mert gyorsabban fogyott a zsebpénz, és többet járkáltam el a kiszemelt lánnyal. :)


Ha viszont kérdezik, nincs értelme "hazudni", fontos hogy legyen magánéleted, de ezt elmondani még bőven belefér.

2013. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!