Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet fogyni a cigarettától?

Lehet fogyni a cigarettától?

Figyelt kérdés
Vagy h alakul ki azh sokan olyan véknyak a cigi melett? V van benne vmi összetevő amitől megindul a fogyás?mert a sok ember aki leteszi az felszed pár kilót..vagy azért mert addig néhány étkezés helyett rágyújtott? Ne offoljatok,ezt csak azért kérdezem mert nem értek hozzá,és csak válasz kell,nemkioktatás. Előre is köszi.
2008. aug. 23. 00:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Erős dohányos vagyok, napi két dobozzal szívok el, és nem fogytam semmit évek óta, pedig lenne miből faragni.
2008. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2008. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én csak azt tudom mondani, hogy én viszont leszoktam, és egy csomót híztam, mert cigi helyett is kajáltam :((

Nem fogyni lehet tőle, hanem talán nem kíván annyit enni az ember.

2008. aug. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért olyan vékonyak, mert egyrészt evés helyett cigiznek, másrészt pedig soknak egészségügyi problémája van. Ha abbahagyják a cigizést, akkor meg jönnek a pótcselekvések, pl. chips evés, amitől meg híznak.
2008. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Aha értem, köszi..akkor asszem ez olyan h ha vki napázna cigizés helyett akkor az is fogyna,mert akkor nem enne,viszont ha abbahagyná a naprázást akkor hízna,mert vmit a szájához kéne tennie...és az nyílván vmi édesség,v hízlaló nasi lenne..

Köszi a válaszokat:)

2008. aug. 23. 00:51
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Én 10 kilot fogytam miota cigizek, mivel kevesebbet eszem. Bár igy is napi 3x eszem és emellett csipsz, meg minden nap csoki, turorudi. Lehet mégis van valami a cigiben?
2008. aug. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Huhh hátha van máris rászokok:D

Mert én 164cm és 52kg vok és fogyni szeretnék,napi 1x eszek azt is mértékkel(kevesebbet eszek mint 10falat)

2008. aug. 23. 02:33
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell fogynod, igaz nem a témához tartozik meg nem kérdezted, de a magasságodhoz pont jó a testsúlyod, de ha nem úgy érzed inkább mozogj többet
2008. aug. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lehet fogyni tőle, de ha abbahagyod többet hízhatsz mint amennyi eddig voltál, nem éri meg.Inkább egyél napi 3x rendes kaját és akkor nem hízol
2008. aug. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Fogyni akkor fogsz igazán, ha rákos leszel tőle. De gondolom nem ez a célod.
2008. aug. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!