Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet fogyni a cigarettától?

Lehet fogyni a cigarettától?

Figyelt kérdés
Vagy h alakul ki azh sokan olyan véknyak a cigi melett? V van benne vmi összetevő amitől megindul a fogyás?mert a sok ember aki leteszi az felszed pár kilót..vagy azért mert addig néhány étkezés helyett rágyújtott? Ne offoljatok,ezt csak azért kérdezem mert nem értek hozzá,és csak válasz kell,nemkioktatás. Előre is köszi.
2008. aug. 23. 00:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Perszeh nem célom,meg a cigizés se. Csak felmerült bennem a kérdés..eddig még csak a biocigit próbáltam(dohány és nikotin mentes) Am tudom h pont jo a súlyom a bmi szerint,de ettől függetlenül még van rajtam 1kis látszólagos felesleg,és most azt ledolgozom,és utána egészséges kaják és rendszeres mozgás lesz:)A ma reggelt is virágporral kezdtem. Ez a kérdés is csak azért jutott eszembe mert miota volt az a nagy meleg azota azt csinálom h 2napig nem alszok aztán alszok 12-14órát..és amikor nem alszok akkor sokminden eszembe jut..ma hajnalba kitaláltam milyen lesz jövőre a fürdőrucim:P:)
2008. aug. 23. 07:30
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vicc, ennek betegség lehet a vége!!!! Mi akarsz lenni, piszkafa??? Az legalább annyira nem szép, mint a kövérség. 164 cm, 52 kg...? Istenem, egyszer közelíteném meg az életben ezt az ideális testsúlyt.... Így nagyon csinos lehetsz, ne akarj fogyni.
2008. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ohh köszi szépen, jol esik h ezt írtad..és am van benne vmi..mert lehet h tényleg nem rossz az alakom..ma készült rólam pár kép, és most kivételesen tetszett:)
2008. aug. 23. 23:45
 14/19 anonim válasza:
Mindenesetre én csak hízok tőle:) Kaja utáni cigi nagyon jól esik:)
2008. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A dohányzástól nem tudsz fogyni. Sokan amiatt szoknak rá, mert evés helyett dohányoznak, hogy csináljanak valamit pótcselekvésként, ezért tudják tartani a súlyukat, vagy fogyni. Korábban dohányoztam, és ha éhes voltam rágyújtottam. Nem vette el az étvágyamat, de mégis csináltam valamit. 3 éve leszoktam 9 év után, pótcselekvésként ettem! 25 kg-ot híztam!!! Mostanában kezdek fogyni, kevesebbet eszek és vettem egy futógépet. Ha nem akarsz te is így járni, ne szokj rá a cigarettára, mert előbb-utóbb úgyis le kell róla szoknod. Amúgy azért szoktam le a cigiről, mert az állkapocs-csontom 3 mm-rel vékonyabb lett a füsttől, és a fogorvosom azt mondta ha 1-2 mm-ert még vékonyodik, kihullik az összes fogam. Így jár mindenki előbb-utóbb, csak én érzékenyebb vagyok erre ezek szerint, és 9 év után már elkezdődött ez a folymat. De tudod, utólag örülök neki, mert már beláttam hogy nagyon káros a cigaretta.


A súlyod egyébként szerintem pont megfelelő, ne fogyni akarj hanem izmosodni kicsit, az mindig szép testalkatod eredményez, persze csak módjával, sok sikert!

2008. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Izmosodok,meg most is elégé izmos vagyok..főleg a lábam, a hasam is elkezdett kockásodni..De ég mindig izmosodni szeretnék:) Amúgy engem csak a derekam zavar..smi több..de majd hullahoppozok,az hátha vékonyítja.
2008. aug. 27. 07:24
 17/19 anonim válasza:
én most vagyok leszoko félben valaki segitsen abban hogy helyette valamit kell csináljak probálok gyümölcsöt enni helyette,hoigy mégse hizzak,de ti mit gondoltok mit lehet helyette csinálni?és a bio köles golyó hizlal mert azt eszem ha rámjön a cigizhetnék meg rágot-kösz ha valaki ir
2008. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Hello! Fogyni és hízni nem a dohányzástól lehet. A nikotin gyorsítja az emésztést és ezért fogyaszt. Ha abbahaggya valaki, akkor lassul az emésztés, ez kicsit jobban hízlal. A koffein hasonló tulajdonságú szer.
2008. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ahha nah akkor mostmár értem a lényeget, köszi szépen a segítséget:)
2008. szept. 28. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!