Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 5éve cigizem aggodom az...

5éve cigizem aggodom az egéségem miatt tegyem le?

Figyelt kérdés
hali 17éves vagyok 12ésesen keztem el cigizni 14éves koromig kb napi 3-5száll utána a mai napig napi 8-10száll minden normális magas vagyok jó méretekkel rendelkezem stb de néha nehezen veszem a levegöt a normális cigit annyira nem birom de a pattintost nagyon szeretem nem bírnám letteni vagy tegyem le? vagy már mind1?

2015. júl. 9. 20:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Tegyed.
2015. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Tedd le minnel előbb megfogod bánni ha nem teszed mint én is ugyh annyit nem ér meg az egész
2015. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
te hülye vagy 12 évesen? anyádéknak meg kellett volna nevelnie és most nem lenne ilyen gondod :)
2015. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12 évesen... no comment. Amúgy tedd le, azzal csak jót teszel magaddal, rosszat tuti nem.
2015. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

titokban cigiztem 15éves koromig (suliba,utcán,erkélyen) aztán bevallottam anyám nem tiltotta meg elmondta hogy káros és hogy gondoljam át megéri e

mi bajom lehet eddig semmi

miért tegyem le? káros de nem annyira hisz mindem4.ember cigizik

2015. júl. 9. 20:30
 6/21 Bob the builder ***** válasza:
88%
ááá felesleges csomó jó dolog vár rád a cigi mellett, csodás pihenők amikor kifulladsz miközben lépcsőn mész fel vagy szex közben kifulladsz még a közepén és az egyéb tüdő betegségekről még nme is beszéltünk.
2015. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
ha tönkre akarod tenni magad akkor hajrá majd kapsz 20 évesen egy tüdő rákot oszt majd meglátod :) azért cigizik mindenki mer mindenki olyan hülye mint te ,azt hiszed nekik nem lesz/van semmi bajuk akkor nagyot tévedsz, tedd le minél hamarabb , amíg még nem késő:)
2015. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
bob the builder te mindenhol ott vagy ? :D
2015. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Bob the builder ***** válasza:
83%
ráérek
2015. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mi bajod lehet? Én a helyedben elmennék egy tüdőszűrőre például.

Osztálytársam is dohányzott hasonlóan fiatalon, mígnem szakközépnél orvosi vizsgálaton elküldték tüdőszűrésre... nos, végzetes gond még nem volt, de televolt a tüdeje kátránnyal, és amiatt fulladt ki hamar + nehezebben kapott levegőt. Jó esetben pár év alatt emgindul a tisztulás, pár napig nem is gyujtott rá, azóta szintén szívja... de megéri? Nem hinném.

2015. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!