Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Amszterdamban egy coffeshopban...

Amszterdamban egy coffeshopban fogaszthat 18 even aluli szemely marihuanat?

Figyelt kérdés
Szuleimmel mennenk oda es ok vennenek nekem (17 eves vagyok). Torveny ellenes 18 even alul fogyasztani ott vagy nem, szoval ugy mukodik ott ez, mint nalunk az alkohol,hogy megvenni nem tudom de fogyasztani igen?

2016. márc. 12. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

18 év alatt nem hiszem, hogy engedélyezett

Venni biztos nem vehetsz, de szerintem fogyasztani se, inkább vegye meg neked valaki és ott szívd el, ahol nem igen fog tőled kérni senki személyit, rendőr meg stb., szálloda udvar vagy ilyesmi, mondjuk erkély

2016. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott 17 év alatt be sem mehetsz a bolt részbe sem. A beülős részbe meg 18 év alatt nem mehetsz be. ID-t mindig kérnek és csak akkor nyitják az ajtót. Venni sem vehetsz értelemszerűen.
2016. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kamionos69 válasza:
nem lehet fogyasztani most jottem haza onnat es 18 vagyok de elovetettek igy is a szemeyit ha fiatalabb lennek be se engedtek volna
2016. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!