Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most akkor rá vagyok szokva a...

Most akkor rá vagyok szokva a cigire vagy sem?

Figyelt kérdés
Érdekes ez a dolog nálam. 18 évesen próbáltam ki a cigit, olyan fél évre rá gyújtottam rá újra. Először csak havi, heti szinten, aztán 2 évvel később kerültem olyan helyzetbe, hogy amikor kollégiumban voltam (egyetem), akkor olyan heti 2 doboznyit szívok el. Hozzáteszem ez a legtöbb, ez is amikor vagy buli van a héten, vagy épp a kolis, dohányzó haverok a kollégiumban vannak és lehívnak cigizni. Amikor épp nincs kivel lemenni cigizni, ez a szám kb a felére csökken. Magamtól ritkán gyújtok rá (többiekhez képest). Illetve amikor itthon vagyok hétvégén, akkor egyáltalán nem cigizek, édesanyám miatt (mivel ki nem állhatja, de nem is tud róla), és eszembe se szokott jutni, hogy "de jó lenne elszívni 1 cigit". Csak simán eltelik az a 2-3 nap, aztán amikor visszaérek a koliba, elindul ugyanez a heti folyamat. De amikor itthon vagyok, akkor eszembe se jut a cigi. Vagy pl. nyáron, amikor otthon sincsenek a dohányos haverok, akkor is akár hetekig kibírom cigi nélkül és nincs semmi bajom. Társaságban (pl. sörözéskor vagy hasonló) kívánom talán a legjobban a cigit. Most akkor rá vagyok szokva a cigire vagy sem?
2016. jún. 21. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, sokan vannak így ezzel.
2016. jún. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rászokva. Sőt, örülj, hogy idáig kimaradt az életedből! (Én 15 éves korom óta dohányzok.)
2016. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

De ez a saját pszchiologiadon mulik főként.

2016. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is így vagyok ezzel :D
2016. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!