Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen érzés az első letüdőzés...

Milyen érzés az első letüdőzés? Nagyon fáj? Részletesebben lent!

Figyelt kérdés

2 napja próbáltam ki először a cigit, de nem tüdőztem le.

A barátnőm mondta, ogy ettől szájrákot kaphatok, és hogy inkább tüdőzzem le, de úgy hamarabb rászokok.

Nem tudom, hogy milyen fajtát szívtam.

Számomra még mindig felfogatatlan, hogy cigiztem :/

Meséljétek el legyetek szívesek az első cigis (olyan, amit letüdőztetek) "élményeteket".


És még szeretnék kérni olyanokat is, hogy 10-es skálán kb mennyire fáj, és mennyire lehet tőle köhögni?


Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2016. júl. 8. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak a legelsőnél köhögtem. Minden slukkot tán a mai napig nem tudok letüdőzni, mert az nagyon sok, megszédülök tőle.

Egy tízes skálán 2-est adok, nem fáj, hanem kellemetlen.

Csak hozzáteszem, hogy szájrákot akkor is kaphatsz, ha letüdőzöd, na meg ugye ott a tüdőrák. Úgyhogy a barátnődnek se higgy el mindent.

Én azt tanácsolom neked (dohányosként), hogy ne szoktasd rá magad. Hidd el, egy keresztet veszel magadra, amit nagyon nehéz letenni. Egészségileg is megroppant, anyagilag is, és akkor ez még csak kettő a számos hátránya közül.

Nem menő, még ha a barátnőd ezt is mondja. Én is állandóan küzdök a leszokásért. Nem volt jó kör. Gyenge a tüdőm, nem bírom a sportot, ezért némi súlyfeleslegem van. Kudarc.

2016. júl. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkinek más.
2016. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"barátnőm mondta, ogy ettől szájrákot kaphatok"

Hány évesek vagytok? 10? :D Ha letüdőzöd akkor is a szádba kerül a füst....


Egyébként nekem pl nem fájt...vizipipáztam is előtte gondolom azért.

2016. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem fájt...nem is hallottam még olyat, hogy valakinek fájt volna :D lehet az első 1-2 alkalomkor fuldokolni fogsz egy picit de utána ráérzel. Meg sztem cigizni nem is érdemes anélkül, hogy letüdőzöd :/
2016. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
64%
Egyaltalan nem faj :) en a legelso letudozesemnel kicsit kohogtem de most mar siman megy mint a parika csapas :D 14/L
2016. júl. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve dohányzom, az elején én mindig megszédültem, de sose fájt/okozott hányingert/köhögést. Egyébként, nagyban függ attól milyet szívsz. Talán nekem azért nem okozott gondot, mert vékony cigivel kezdtem (0.1-es erősségű...) meg sokat vizipipáztam. Aztán jött a pattintós és végül már mindenfélét el tudok szívni gond nélkül. Nem mintha ez jó dolog lenne, inkább kudarc. Tervezek egyébként leszokni róla, mert iszonyat drága és szar.

16/L

2016. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
97%
Fáj? Életem, hány éves vagy, 11? Maximum kellemetlen és kiköhögöd. Függ milyen erős, de ne próbáld ki, mert se perc alatt rászoksz. Tudod hogy kezdtem? Tavaly nyár közepén, kicsit be voltam csiccsentve, miért ne, utána egyre többször kértem társaságban, szeptember közepén megvettem az első saját dobozom. Kezdtem duplapattintós malbival, de hamar lett belőle pattintós fekete dunhill, aztán kék lucky, piros malbi, sárga camel, fekete benson, végül piros lucky és itt állok alig 16 évesen, lányként napi fél doboz b*szott erős cigivel (ehhez mondjuk az is hozzásegített hogy sokat lógok fiúkkal és mindig beszóltak a pattintós cigire. Ma már hányingerem van egyébként tőle). Előtte nagy sportember voltam, mára semmi. Képzelheted milyen büszke vagyok magamra. Ne próbáld ki.
2016. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett? Abbahagytad végleg, vagy rászoktál?
2018. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!