Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen e-cigit ajánlanátok...

Milyen e-cigit ajánlanátok egy kezdő számára?

Figyelt kérdés

el szeretnék kezdeni e-cigizni (vagy vape-olni, ha úgy tetszik), illetve inkább letenni a hagyományosat ezen a módon.

Mi az amit tudni kell ezekről a szerkezetekről?

Nagyjából tudom hogy áll egy akkumulátorból, egy porlasztóból/kazánból, és egy patronból/tankból, amibe a liquidet kell tölteni. Azt tudom hogy a porlasztót cserléni kell újra minden 2-4 hetente, és a tartályt?

Az olyanok tetszenek, amelyekkel nagy "felhőt" lehet fújni, az ízét meg úgyis én szabom meg.

Mesélnétek még egy kicsit erről a témáról?

Továbbá kinéztem magamnak 2 példányt, mi a véleményetek róluk?

[link]

[link]



2016. júl. 24. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább itt nézz szét: [link] ez magyar cég, ha bármi gond van a cuccal, nem Horvátországba kell visszaküldeni a holmit.
2016. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezek szinte csak liquidek.
2016. júl. 24. 23:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik az első válaszoló lemaradt a májusi trafikba kerülésről.


Ha ilyen árban gondolkodsz akkor az AIO jó választás, de az ijust 2 pedig egy régi konstrukció, gagyi felépítéssel (gombja hamar elkezd döglődni, porlasztót nehéz felújítani ha akarnád..).

2016. júl. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
porlasztót felújítani? az nem csak egy kis biszbasz amit ki kell cserélni?
2016. júl. 25. 13:24
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
kezdőnek? cigirágót. Semmi másfélét nem ajánlok.
2016. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 boltival kicserélni a kis bizbaszt ~1000ft, vagy a kis bizbaszban kicserélni drótot és vattat ~20ft (ezt nevezik felújításnak) és 5perc.
2016. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

jaa, hogy úgy felújítani, értem és bocsi.

nem nagyon tudok dönteni, az egyik mellett a nagyobb aksi szól, meg ahogy olvastam ezeket az ohm-okat, minél kisebb annál jobban éget/porlaszt, annál nagyobb a pára (nem biztos hogy ez így helyes), a másik meg valamivel olcsóbb.

2016. júl. 25. 21:32
 8/11 anonim ***** válasza:
AIO mindenképp jobb. Kevesebb ohm nagyobb légáramláskor jobb, mikor egyből a tüdőbe szívod mint egy vízipipát. Kevesebb ohm kevesebb légáramlatnál cigerattázás hatású. Egyiket sem kell / jó a végletekig túlzásba vinni, tüdőre szíváskor ideális lehet 0.5 - 1.2ohmon belül maradni, míg szájból tüdőre esetén 1.8 és 2.6 ohm között, én így tapasztaltam.
2016. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
értem, és akkor a 0.3? ha jól veszem ki akkor a kevesebb úgy jó ha egyből beszívod tüdőbe, ha több akkor pedig ilyen cigarettázó stílus az ajánlott.
2016. júl. 25. 22:43
 10/11 mad jason válasza:
Szia ! Melyik lett és milyen ?
2017. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!