Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az baj ha nem sutottem ki az...

Az baj ha nem sutottem ki az e-cigi aksijat?

Figyelt kérdés

Az volt a használati utasitason hogy először 8orat kell tölteni, de en nem töltöttem 8orat,hanem csak amíg fel töltött.. Mi baja lehet a későbbiekben??

(eGo-T) modell


2016. aug. 28. 21:36
 1/5 anonim válasza:
Szia! valószínűleg hamarabb fog lemerűlni és hosszabb ideig fog tölteni. merítsd le telyesen és tedd fel tölteni 10 órára.. amúgy nem bírtad ki a 8 órát? :)
2016. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) nem birtam ki:D. Meg egy kerdes, ha van egy ego-t e cigim, es ra rakom a porlasztojat (porlasztó,szipka,tartály egyben van)

Szóval ra rakom a porlasztojat egy ego evod blister aksira akkor annak nagyon nagy baja lehet? Mert ki próbáltam es működik teljesen jól.. :) csak hogy lehet e valami baja??

2016. aug. 28. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell formázni, tök felesleges, sőt inkább káros, mert csak az akksi élettartamát rövidíted vele. Ezek nem nikkel cellák, hanem li-ion.


Rárakhatod a porlasztóját a másik akksira.

2016. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg nyugtattal köszönöm *.* :D
2016. aug. 29. 20:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lesz baja, ha fel rakom az e-cigit 10 órára tolteni?? Vagy igy hogy első toltesnel nem toltottem 8orat, igy mar inkább csak addig hagyjam amíg fel nem tölt?? vagy mehet a 10 óra?
2016. aug. 30. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!