Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan mondjam el?

Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Néhány hónapja rászoktam a cigire.. El szeretném mondani a szüleimnek, hogy ne mástól tudják meg, meg nem szeretném ha emiatt vita lenne. Anyukám már egyszer érezte rajtam és azt mondta hogy felnőtt vagyok már.

19/F



2016. okt. 16. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Próbáld elmondani.
2016. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Állj eléjük és valld be őszintén! Biztos nem fognak ugrálni örömükben, de mindenképp pozitív pont, ha őszinte vagy hozzájuk. Úgyis érzik rajtad, vagy esetleg mástól megtudják, az rosszabb.
2016. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Azért szeretném elmondani, hogy ne mástól tudják meg mert akkor hol marad a bizalom stb..
2016. okt. 16. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így helyes! Tedd meg mielőbb, neked is le fog esni a válladról a teher, amit a "hazudozás" - "titkolózás" miatt érzel.
2016. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!!! :) Sokkal könnyebb lesz szerintem is.
2016. okt. 16. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
mivel hogy már 19 éves agy szerintem nem okoz ez problémát :O csak simán odamész és elmondod
2016. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!