Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meg éri az Eleaf Ijust S?...

Meg éri az Eleaf Ijust S? Hány wattos ez az ecigi?

Figyelt kérdés
Most 13500ert neztem a neten, ecigionline.com on, illetve az a kérdésem még hogy ez pontosan KB hány wattos?

#e-cigaretta #ecigionline.com
2016. okt. 18. 20:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
A teljesítménye attól függ, mekkora ellenállású tankot tekersz rá, meg persze az akksi töltöttségétől.
2016. okt. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Én dohányboltban vettem, 14500 forintért, nekem tetszik, de ez az első vape-em, úgyhogy nem igazán van mihez hasonlítanom. Azt, hogy pontosan hány wattos, nem tudom (azt hiszem max 50 wattot tud, de nem biztos, hogy jól emlékszem), de legalább 0.15 ohmos porlasztó kell bele, az alatt bekapcsol a rövidzárlat-védelem (három porlasztót adnak hozzá; egy 0.5, egy 0.3 és egy 0.18 ohmosat, alapból a 0.3as van a tartályba szerelve).


Megnéztem róla pár videót, általában jók a vélemények:

https://www.youtube.com/watch?v=j8JDqy0BFFs

https://www.youtube.com/watch?v=D1nr7sFfAxM

https://www.youtube.com/watch?v=xjogiNb4V-E

2016. okt. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, 55 W körül van max. feltöltött állapotban, és 35 W körül lemerülés közeli állapotban, de most nem tudom, melyik porlasztóval értve.
2016. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom:)
2016. okt. 21. 16:41
 5/35 A kérdező kommentje:
Melyik oldalrol lenne erdemes rendelni?
2016. okt. 25. 20:20
 6/35 béla2222333445566784 válasza:
Helló! Aktuális még? Javaslom hogy aiexpressről rendeld 12 ezer helyett 7 ezerért tök ugyanazt kapod, eredeti es még házhoz is hozzák. Én is nemrég rendeltem, szállítás alatt van, nagyon várom, ahol csak néztem a neten mindenkinek tetszett.
2016. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Hali! Igen még aktuális.. Nezegettem enis alin, de ő, nemrég rendeltem egy ego-t ecigit de az viszont rossz volt, vagyis jó, csak szipka eltorik, aksi szét jön.. Nemtudom hogy egy alirol rendelt Ijust S mennyire lehet jó.. Te Ijust s-et vagy 2-ot rendeltél? :)
2016. nov. 14. 20:00
 8/35 anonim ***** válasza:

Én is aliexpressről rendelek szinte mindent. Eddig még az összes termék hibátlan volt. (ego aio, ego aio pro, eleaf istick 40w akksi, cubis pro tank, joyetech evic akku, kazánok többfajta is) Viszont amit "hivatalos" e-cigi oldalról rendeltem, azokkal a kazánokkal már volt bajom, sőt cigi akksival is :(

Persze bárhol bele lehet futni hibás termékbe.

Most is azon gondolkodom, hogy eleaf ijsut s-t vagy kanger nebox-ot rendeljek-e.

2016. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Eleaf ijust s-et ;) majd írd le a véleményed ha megrendelted:)
2016. nov. 14. 20:59
 10/35 béla2222333445566784 válasza:

Heló, válszoltam privátban is. S et rendeltem. Az ego-t -t rengeregen meghamisítják, abból lehet tudni ha gyanúsan olcsó, jah és vigyázz a töltőjével mert néhény hamisitványban kispóroltak belőle minden biztonsági cuccot, és ha túltöltöd fel is gyulladhat. Ha innen rendeled, ez tuti jó van rajta termékkód amit leellenőrizhetsz neten, és kb az összes visszajelző fullosnak írja. De nekem megjön pár héten belül, ha megvárod én is írok ide véleményt.

Original Eleaf iJust S Kit 3000mah iJust S Battery 4ml Atomizer Top E-juice Filling electronic cigarette kit iJust S Kit

[link]

(from AliExpress Android)

2016. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!