Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Igyekszem tudatosan élni és...

Igyekszem tudatosan élni és odafigyelni egészségemre, viszont hosszú évek óta nagyon érdekel a cigaretta kipróbálása, mit tegyek? 23L

Figyelt kérdés

Tudnotok kell, hogy komoly mértékben igyekszem odafigyelni egészségemre, a helyes táplálkozásra, illetve kosárlaba edzésekre járok hetente háromszor, úszni pedig 2 hetente. Rengeteg zöldséget eszem, gyümölcsöt, halat és csirkét.


Viszont az az igazság, már hosszú évek óta foglalkoztat a cigaretta kipróbálása. Eddig mindig vissza tudtam fogni magam, de az utóbbi 2 hónapban már egyre nehezebben megy ez nekem. Főleg, hogy 1 hete láttam egy filmet, aminek az volt a cime, hogy "Inherent Vice". Láttam egy jelenetet, amiben Katherine Waterston dohányzott és közben teljesen meztelen volt, láthattuk testének minden részét. Akkor, abban a pillanatban, azt éreztem, ez meseszép és én is szeretném kipróbálni!



Tegnap találkoztam legjobb barátnőmmel, aki dohányzik, de mielőtt találkoztam vele, elmentem egy Nemzeti Dohánybolt-ba, ahol külön kértem az eladó lányt, adja nekem a lehető leggyengébb cigarettát, ami ideális lenne nekem, egy kezdőnek. Az volt a tervem, hogy a barátnőmmel közösen fogok dohányozni, mert a hangulat tökéletes volt hozzá és segíteni is tudott volna nekem, hogyan kell helyesen cigizni. Nagyon erős volt a kísértés, amikor ő ott dohányzott mellett, de végül nem említettem neki a dolgot.



Tudom, hogy a dohányzás súlyosan roncsolja egészségem, tudom, hogy rá lehet szokni, de ez az én felelősségem és már felnőtt nő vagyok. Már otthonról is elköltöztem 1 éve, tehát a szüleimnek sem kell tudni róla. A doboz, amit vásároltam tegnap, itt van velem, de nem tudom, mi lenne a helyes lépés és félek.


Mit javasoltok? Nagyon szorongok, mert kívánom a dolgot, ugyanakkor félek, hogy rászokhatok.


2016. okt. 20. 11:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha ennyire akarod, akkor gyújts rá. De aztán ne felejts el többet is szívni a elkövetkezendő napokban, mert akkor még jobb érzés lesz. Aztán meg rákattansz, no hát ez van. Vannak férfiak, akiknek a dohányzó nők jönnek be, szóval amiatt ne aggódj.

20F (ezt a kérdést olvasva úgy érzem, hogy holnap én is rá fogok gyújtani - eddig 3 hónap alatt 10 szálat szívtam el csak)

2016. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

15:15


Elnézésed kérem, hogy ezt mondom, de szerintem te szenvedsz kényszerekkel. Ahogy látom, keresed az összefüggéseket bizonyos kérdések között, csak az értelmét nem látom ennek. Viszont szeretném a legjobbakat kívánni neked és remélem, megnyugszik a lelked.


Egyébként most gyújtottam rá 2 szállra és őszintén, nem volt olyan rossz, mint ahogyan sokan riogattak engem. Persze, az elején sokat köhögtem, mert próbáltam letüdőzni, ahogyan tanácsolták sokan, de szerintem ez egy jó élmény marad nekem. Én ezzel letudtam a dolgot végre, a dobozt oda fogom adni barátnőmnek, mikor legközelebb találkozok vele, én pedig végre túlléphetek már a dolgon. Az biztos, hogy többé nem szeretnék rágyújtani, nekem ennyi bőven elég volt.

2016. okt. 20. 15:39
 13/18 anonim ***** válasza:

"Az biztos, hogy többé nem szeretnék rágyújtani, nekem ennyi bőven elég volt."

Az nem olyan biztos. Az első szálnál én is ezt hittem. :)

2016. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
És kipróbálta! Mekkora finálé, micsoda befejezés, pont amire senki nem számított! Fantasztikus volt ez az évad, kíváncsi vagyok, a következő mit hoz. Na meg hogy melyik kategóriában fut majd. Remélem az aktjelenetek maradnak, és a leszbi szálat is folytatni kéne :)
2016. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
Már várom mikor az anális szexet akarja kipróbálni mennyit fog vívódni
2016. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%

10-es valaszolo!

Valoban nagyon hasonloak a kerdesek... kicsit mas-mas verzio, de mindegyik ugyanaz :-)

Még egyszer elmegy, de haromszor es ki tudja még hanyszor!?

2016. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit sem beteges, hogy legalább heti szinten kiírsz egy ilyen kérdést...
2016. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
90%
Várjuk a meztelen képeket cica.
2016. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!