Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek így már könnyebb...

Szerintetek így már könnyebb lesz leszoknom a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatalon kezdtem a dohányzást 13 voltam amikor elkezdtem.most 25 vagyok. Eddig napi 1-1,5 dobozzal szívtam el. sokszor probálkoztam letenni a cigit eggyik napról a másikra de a leghosszabb idő 3 hónap volt. mindig volt valami porbléma hogy hát jaj most mi lesz és hát rágyujtottam és folytattam. az elmúlt 1,5 hónapban változtattam. mikor felkeltem nem gyújtottam rá. pl 8 kor felkeltem akkor 11 kor rágyujtottam majd du 2 kore mielőtt bementem munkahelyre akkor 1 et munka helyen kb a felénél 1 kijöttem 1 és mikor már lefeküdtem akkor sem gyujtottam rá. probáltam minél hamarabb elaludni. tehát most ott tartok hogy napi 4. mostantól elhatároztam hogy mielőtt bemegyek akkor elszívok 1 et és aznap csak ennyi lesz. ezt egy olyan 2 hétig és utánna teszem le remélhetőleg utolsót.

szerintetek ezt a tendenciát kövessem vagy probáljam ujra hogy akkor eggyik pillanatról a másikra? valami tanács? hozzátenném hogy jelenleg büszke vagyok magamra mert habár nem tettem még le de meg tudom azt álni hogy rágyujtsak....


2016. dec. 1. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg teljesen abbahagyni.
2016. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogyha úgy érzed, hogy könnyebben abba hagyod végleg, hogyha előtte ritkábban szívod, akkor tégy így. Próba szerencse, remélem sikerülni fog leszoknod róla. Hogyha így mégsem sikerülne, akkor azt ajánlom, hogy minél többször próbáld meg nem szívni. És ha nagyon kell, akkor se gyújts rá.
2016. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!