Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan vegyem rá anyámat?

Hogyan vegyem rá anyámat?

Figyelt kérdés
Hogyan vegyem rá, hogy megengedje, hogy vegyek egy E-cigit? Ő cigizik elég keményen. Azt már sikerült vele "elhitetnem" hogy nagyon picit káros. 17 éves vagyok. Imádok vizipipázni haveromnál. Persze lehetne az is hogy engedje ezt meg, de azt nem tudom hurcolászni. 🤣 Szóval.. ja. A kérdésem hogy mit mondjak neki, hogy megengedje. Hátha volt valaki ilyen helyzetben. Én sajnos ilyenben nem vagyok jó. Ezért kérek segítséget. Imádok gőzölögni. Az olyan embereket akik kötöszködni jöttek, mehetnek is. Segítségre van szükségem. Ja, és saját fizetésemből lenne az egész. Tudtok-e valami nyerő sztorit kitalálni... és kérlek normális válaszokat adjatok. Ne kötözködjetek. Előre is köszi.

2018. szept. 26. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Kevésbé árt mint a sima.
2018. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem vagyok antidohányos én is dohányzok(nem e-cigi) de szerintem ha nem vagy ráfüggve a cigire akkor nem kéne rászoknod az e-cigire igaz hogy nem káros de fölösleges valaminek a függőjévé válni.

A válasz a kérdésedre:

Mondd el neki hogy az e-cigiről legalább ő is tud és mivel tetszik(tök8 hogy tetszik vagy nem) mind a 2 fajta ezért nem kell aggódnia hogy később valami egészségügyi bajod lesz azért mert titokban kell szívnod a rendes cigit amit tökmindegy hogy megenged-e vagy nem akkor is bármikor megveheted.


Remélem érthető(persze saját szavaiddal add elő) xD de én ezen a gondolatmeneten indulnék el.

2018. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 😁
2018. szept. 27. 00:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Holnap teszek egy próbát. Ezeket az ötleteket kombinálva.
2018. szept. 27. 00:13
 5/8 anonim ***** válasza:
inkább simát szívj
2018. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Undorodom tőle.
2018. szept. 28. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett?:)
2018. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem engedi. De most már nem érdekel. Engedélye nélkül is csinálom.
2018. okt. 1. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!