Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Másnak is feltűnt rajtam...

Másnak is feltűnt rajtam kívül, hogy a nyugdíjas korosztályban egyre kevesebben dohányoznak?

Figyelt kérdés

Rendszerváltás előtt és környékén jóval több nyugdíjas szívta a cigit és a pipát, látszólag legalábbis.

Okai???:

- A nyugdíjkorhatár emelése miatt a káros szenvedéllyel küzdők többen halnak meg még nyugdíj előtt.

- Ezen korosztály egy része rendszerváltás után igencsak megsínylette anyagilag. (a becsülettel dolgozó mindenképpen).

- Társuk elvesztése után anyagilag túl nagy teher lenne a finanszírozása.

- Továbbra is szívják, csak nem az utcán.


Szerintetek?


2010. jún. 25. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát a mi környékünkön még mindig ugyanannyian dohányoznak, és ők nincsenek kevesen.Hála égnek én nem találkozom kis tinikkel akik bagóznak, de a 20-45 éves korosztályig szinte minden ismerősöm (és én is) dohányzik.
2010. jún. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Sajnos nem élik meg az emberek a nyugdíjat, ezért nem láthatsz dohányosokat!
2010. jún. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!