Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Honvéd vagy a Szent Margit...

A Honvéd vagy a Szent Margit Kórház sebészete jobb? A TSH befolyásolhatja az altatást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég nagy műtét előtt állok, amit az orvosok is már február 20.-a óta tólnak.

Be van gyulladva a májam, hasnyálmirigyem és az epém, megszámlálhatatlan mennyiségű epekövem van és vastag meg gennyes az egész hasfalam.

Azt mondják, hogy a májam is sérült állapotban van és előfordulhat, hogy ki kell venni belőle, ami regenerálódik.

Az epémben nem fért már az epekő és az epevezetéken csinált egy 10x4cm-es cisztát, amiben van egy 9mm-es kő is.

Az orvosok azért tolják az időpontot, mert állítólag félnek, (nem szívesen vállalják), mivel össze van sülve bennem minden.

Mindezek mellett nagyon rossz a TSH eredményem a strummám miatt és nem tudom, hogy ez mennyire tudja befolyásolni az altatást is!?

Kérlek segítsetek hol ügyesebbek az orvosok???

Augusztus 11-ére van időpontom a Honvéd Kórház sebészetére egy olyan dokihoz, Aki csak epekő műtéteket csinál és szeptember 1-ére a Szent Margit Kórházba olyan dokihoz, Aki mindenféle sebészeti műtétet végez.

Ez utóbbi doki úgy érzem, hogy sokkal megfontoltabb, de nem tudom, hogy melyik volna jobb.

Nagyon félek!!!

Nyáron a nagy melegben nem stresszesebbek a dokik?

Köszönöm az érdemleges válaszokat!!!


2010. aug. 3. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan elfogultnak mondható vagyok, a Honvéd kórházban dolgozom.( de végülis a Margitban születtem :D )

De, nagyon profi sebészeink vannak, a rezidensek is profiktól tanultak, bátran merem ajánlani neked.

Egyik kolleganőmet nemrég szintén epekővel műtötték és neki is be volt gyulladva a hasnyálmirigye, de szövődmény mentesen lezajlott a műtét :) 3 nap múlva otthon volt és a három sebecske a laparoszkóptól csodálatosan begyógyult.

Szóval én tuti csak hazai kezek alá feküdnék és merem neked is javasolni, és semmiképp ne halogasd ezt a műtétet, mert az állapotod csak romlani fog.

2010. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm válaszodat.

A Honvéd kórház melyik részén dolgozol, ha kérdezhetem?

A Margitban 3 hétig fektettek bent, hetente másik antibiotikum injekciókat kaptam, mert állapotom, akkor még nem javult.

Ott bent fekvés alatt csinálnák meg műtét előtt a vizsgálatokat, de a Honvédba holnap reggel kell jelentkezzek éhgyomorra.

Vajon elég lesz annyi vizsgálat, amennyit a Honvédban műtét előtt megcsinálnak?

Ráadásul úgy hallottam, hogy a Margitban megvárják, amíg felépülök, a Honvédban pedig akármilyen állapotban vagyok max. 3 nap alatt kidobnak.

Annyira nem tudom, mert ugye jobb volna előbb túl lenni rajta (Honvéd), de az igazi oda figyelést úgy érzem, hogy a Margitban kaptam meg.

Ráadásul a Honvédban a doki azt mondta, hogy akármilyen állapotban leszek, Ő 10-én mindenképpen megcsinálja a műtétet, ha mást nem, akkor sürgősségi alapon.

Begyulladtan lehet műteni?

A műtét kb. mennyi ideig tart?

A Barátnőd meddig lábadozott?

Az állapotom talán, amióta a szigorú diétát betartom nem romlott.

Miért van az írva a papírra, hogy a műtét előtt 10 nappal jelentkezzek éhgyomorra?

Köszönöm szépen válaszaidat!!!

2010. aug. 3. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!