Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukorvizsgálatnál...

Terheléses cukorvizsgálatnál a két vérvétel között lehet mászkálni vagy jobb végigülni? Van ennek jelentősége, befolyásolhatja az eredményt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs jelentősége, szerintem
2010. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem sincs jelentősége. én visszajöttem dolgozni és mikor letelt a két óra, ismét a kórházban voltam....


olvastam viszont olyat ahol nem igazán engedik mozogni a kismamát.

2010. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sétáltam egyet a barátnőmmel. Megkérdeztem, azt mondták, nem kell ott maradni, én meg akkor inkább kimentem, mert nem valami barátságos a kórházi folyosó!

De javaslom, hogy ne egyedül mászkálj, mert ott akkor több kismama is rosszul lett, egy el is ájult. Szóval érdemes "támogatóval" menni!

2010. máj. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
SZia! Én is sétáltam egy jó nagyot az apukámmal a városban. A férjem dolgozott, így apu jött elkísérni, hogy ne legyen semmi baj. Szerintem egy kis mozgás jót tesz, nem hiszem hogy nagyon befolyásolná az eredményt. De mindenképp legyen melletted valaki, aki támogat, ha rosszul lennél. Nekem kifejezetten jót tett a levegő és a séta, elmúlt a hányingerem.
2010. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nővérke, hogy ne mozogjak, ne sétáljak. És többször odajött, hogy minden oké-e?... Ha nem lett volna ott a párom, biztos megőrültem volna. De ha nem tiltják külön meg, akkor gondolom azt csinálsz, amit akarsz. Nem hinném, hogy kihatása van a vizsgálatra, inkább csak féltenek, nehogy rosszul legyünk.
2010. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szabad mozogni!!!

Nekem is szóltak, hogy max pisilés, és egyszer le az újságosig, meg vissza! Mert a zsírégeés, szénhidráthazsnosítás, stb nyilván mozgás hatására gyorsabb!!

Szóval, ha bírod, akkor vigyél olvasnivalót, és tedd le a popódat, ki lehet bírni azt a 2 órát, - ha valós eredményt akarsz kapni!

2010. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!