Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért kell az orvosokat...

Miért kell az orvosokat Mátrafurdere, Kecskemétre meg ilyen helyekre elvinni csoportosan? kb. 3 napra, 1 hétre?

Figyelt kérdés
Az én neurológusom soha nem szokott például menni, ha megy, kiírja, hogy csak ezen az egy db x-edik napon nem lesz, pl csütörtökön. Soha nem láttam, pedig gyakran járok hozzá, hogy ki lenne írva 1 hétig, 3 napban sorozatosan elmenne.

ápr. 11. 07:26
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
És ha van orvoslátogató akkor miért kell továbbképzés? Vagy miről zajlik?
ápr. 11. 07:26
 2/23 anonim ***** válasza:
Elég sok többnapos konferencia van. Hogy a te orvosod nem jár, hát istenem. A többség igen.
ápr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
de az mit takar?
ápr. 11. 07:33
 4/23 anonim ***** válasza:
idén egyébként pont a miénk (neuro-kongresszus) 3 napos lesz, Szegeden, valamikor júniusban.
ápr. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy egész nap ülök előadásokon. Délben van egy hosszabb szünet, ebéddel, este meg általában hullafáradtan zuhanok az ágyba egy jó könyvvel.
ápr. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

de tessék, megkerestem neked, ez csak a neuros témák idén (és volt már egy februárban (klinikai neurofiziológia).


[link]

ápr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
és ezeket nem fizeti a kórház, saját zsebből mennek...
ápr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
de 3 napig - 1 hetig mirol beszelgetnek meg ha vege akkor mit csinalnak?
ápr. 11. 07:48
 9/23 A kérdező kommentje:
marmint gondolom nem reggel 7 tol este 10 ig konferencia, hanem max 4 - 6 oras
ápr. 11. 07:49
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]


tess, egy tavalyi...

ápr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!