Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért kell az orvosokat...

Miért kell az orvosokat Mátrafurdere, Kecskemétre meg ilyen helyekre elvinni csoportosan? kb. 3 napra, 1 hétre?

Figyelt kérdés
Az én neurológusom soha nem szokott például menni, ha megy, kiírja, hogy csak ezen az egy db x-edik napon nem lesz, pl csütörtökön. Soha nem láttam, pedig gyakran járok hozzá, hogy ki lenne írva 1 hétig, 3 napban sorozatosan elmenne.

ápr. 11. 07:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Reggeltöl estig van TÖBB konferencia és nem BESZÉLGETNEK, hanem ELÖADÁSOKAT hallgatnak - mint egy egyetemen.
ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"gondolom nem reggel 7 tol este 10 ig konferencia, hanem max 4 - 6 oras"


Persze, a 4-6 órásokból van kettö-három egymás után. Ilyenkor új infókat hallanak, új eljárásokról tanulnak, magyarul egész idö alatt tanulnak.


Ha a te orvosod nem jár ilyen helyekre, az annyit jelent, hogy nem halad a koprral, hanem az X évvel ezelötti szinten megragadt. Ez nem igazán pozitív!

ápr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
nem tudom megnyitni
ápr. 11. 08:21
 14/23 A kérdező kommentje:

12


de ismeri az uj gyogyszereket meg eljarasokat, ellenben a haziorvosom aki azt tudta mi az a ritalin es hogy a xanax nem benzodiazepine..

ápr. 11. 08:22
 15/23 A kérdező kommentje:

azt sem*


plusz az azt sem hogyan kell a javaslatot/engedelyt kitoltenie a pszichaterem altal kuldottel...

ápr. 11. 08:23
 16/23 anonim ***** válasza:

[link]


a program alatt meg tudod nézni.

ápr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
meg minding nem tudom megnyitni... nem tolti be. Attol fuggetlenul eleg hogy mondjam, szegyen, ha egy orvos azt allitja, hogy a Xanax nem benzodiazepine, de a diazepam meg az, miben mondjuk igaza van az az elso amit kifejleztettek h jol tudom mint benzodiazepine.
ápr. 11. 10:06
 18/23 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nem is kérdés...
ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Bocs, de az hogy ismersz EGY orovst, aki hülyeségeket beszél, annak semmi köze ahhoz, hogy a normális orvosk járnak továbbképzésre!
ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

egy orvos azt allitja, hogy a Xanax nem benzodiazepine, de a diazepam meg az, miben mondjuk igaza van az az elso amit kifejleztettek h jol tudom mint benzodiazepine.


Nekm inkább az az érzésem, azt se értetted, miről beszélgettek az orvossal..

ápr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!