Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvos az ilyen?

Milyen orvos az ilyen?

Figyelt kérdés

Most kaptam sírógörcsöt.

Rengeteg bajom van, többször műtöttek is, mégis maradtak vissza panaszaim. 20 éve küzdök, hol ezzel, hol azzal, daganatom is volt, agyműtétem is volt, hormonbetegségem is volt, bár az értékeim már jók, mégis bálna vagyok. Agysorvadást is mutatott az MR a műtét helyén, stb.

A panaszok mellett mondtam, hogy torzul az arcom, nem egészséges a kinézetem, valami biztos, hogy nincs rendben, hiába jók a vérértékek, erre megkaptam, hogy nekem óriási a betegségtudatom (ilyen előzmények után ez csak tudat, nem valóság!) és menjek a pszichiátriára!

A pszichiátriára! Valódi segítség helyett!

Mondtam, hogy oda biztos, hogy nem, erre elnézően összenéztek, én pedig otthagytam és kijöttem.

Nagyon megalázó volt. Nagyon reménykedtem, hogy végre valaki segít, erre ekkorát rúgtak belém.

A vicc az, hogy még csak 40 vagyok.


máj. 13. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Sajnálom. Ezek ilyen rohadékok. Én legutóbb úgy rábasztam az ajtót egy ilyenre, hogy a kórház folyosóján összefutottak, hogy mi történt.
máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi egeszsegugyi problema nyilvan iszonyuan megviselt mentalisan. Nem pszichiatriara, de pszichologushoz valoszinuleg jo lenne elmenned, h segitsen feldolgozni.
máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Sajnos ilyenek, ha nem tudnak segíteni vagy túl komplex a probléma, akkor menj ahová akarsz vagy magánba, stb., állami keretek között nem nagyon van esélyed, nem foglalkoznak veled. De itt szerintem az is a baj, hogy nem tudsz vele mit kezdeni, mert oké otthagyod, de ettől nem lesz jobb neked. Most pl. nekem van egy panaszom folyamatban egy szolgáltatóval, de már 3 hónapja ülnek rajta, az NNK állandóan hosszabbítgatja a válaszadási határidőket. Majd 6 hónap múlva azt mondják, hogy nincs igazam és ennyi, akkor min csodálkozunk? Az egész rendszer rossz úgy ahogy van.
máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első: nagyon sajnálom. Megkérdezhetem, hogy mi volt? Téged is a pszichiátriára küldtek?


Második: igen, és az baromira meg fogja oldani a fizikai gondjaimat.

Ez amúgy olyan, mint a pálinka, hogy most is tudom, hogy van bajom, de legalább már nem érdekel?


Orvosi szempontból is szuper, mert amíg belebeszélik a betegbe, hogy nem is beteg, addig se kell dolgozni azon, hogy kiderítsék, mi a baj, mert nem is tudják.

máj. 13. 14:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok. A fozikai es a mebtalis egyebkent osszefugg. Es nem azt irtam, h hagyd annyiban a fizikai bajaid kinyomozasat.
máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, csak nagyon érzékeny vagyok még. Ez úgy mellbeütött, hogy nem tudom, hogy kelek föl belőle.

Az is eszembe jutott, hogy kövér vagyok, azok kb sose szimpatikusak sehol, és lehet, hogy ezért ellenszenvezett velem a csinos, dekoratív doktornő. Ráadásul a malac még panaszkodott is. Többször meg kellett állnom, mert bár megkérdeztem, hogy mondhatom-e, a mondatom közben lazán nekiállt az asszisztenssel beszélgetni többször is.

máj. 13. 14:36
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Annyi ilyen sz@rházi orvos van, legközelebb küldd el a pics@ba! Rohadékok sok mindent megengednek maguknak, sajnálom, ami veled történt, próbálj meg kiállni magadért!
máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!