Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr. Magony Sándor szegedi...

Dr. Magony Sándor szegedi endokrinológussal van valakinek valamilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 22:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy tudtok valakit ajánlani?
2011. márc. 20. 22:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Én hozzá járok és nagyon-nagyon elégedett vagyok vele. :)

Alapos és türelmes, bármilyen kérdésre válaszol, és nem érzem azt, hogy "gépszerűen" teszi ezt, mindig visszakérdez, hogy érthető-e. Ha ne, akkor nekifut mégegyszer. :)

PCO + pm-alulműködésem van, évekig csak évi 1-2 alkalommal menstruáltam, mostanra viszont szépen beállt, 30 nap körüli ciklusaim vannak, hála a doktor úrnak. :)

Előtte több dokinál is jártam, de csak a pm-emet kezelgették, azt mondták, hogy a ciklusommal majd ráérünk akkor foglalkozni, ha gyereket szeretnék...

2012. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én végül nem hozzá mentem először, hanem máshoz, de 4 hónapja otthagytam azt a dokit és elmentem Magonyhoz, akivel a 4 hónap alatt előrébb jutottunk, mint az előző dokival 1 év alatt.

Nekem még nem állt be a ciklusom, meg még folyamatosan küldözget ilyen-olyan vizsgálatokra, de érzem, hogy most már jó kezekben vagyok. :)

2012. aug. 12. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi, most látom csak, hogy több, mint egy éves a kérdés. :D :D

Akkor sok sikert, biztos hamarosan beáll neked is a ciklusod! :)

2012. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

A próféta szóljon belőled! :)

2012. aug. 13. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!