Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egészségpénztári számla...

Egészségpénztári számla milyen elönyökkel jár, hogyan müködik? Pl. fogszabályozás esetén

Figyelt kérdés
Ezt csak munkahely által lehet,vagy önkéntesen is? Sajnos elég sok problémám van az égészségemmel és ha lehet próbálnék kicsit könnyíteni az anyagi oldalán legalább. A fogorvos említett valamit, hogy valamennyit vissza lehetne igényelni, de csak futtában,én pedig abszolút nem vagyok a témában tájékozott. Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném.
2011. márc. 25. 11:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Olvasgattam kicsit és az érdekelne még, hogy ha maximális adójóváírást kapok,attól visszaigényelhetem az egyéni munkavállalói befizetések 30%-át?
2011. márc. 25. 11:39
 2/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg az arzthelferint ö elmagyaráza neked.De bemehetsz egy aok irodában is és ott elmagyarázák neked azokat a kérdéseidet amik érdekelnek.A beteg biztositást füzetheted privát alapon, is de mint irtam kérdezd meg az arra illetékes személy, ök nagyon szivesen segitenek neked.
2011. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ui: bocsi lehet ,hogy nem is a német országban élsz csak elötte olyan kérdés volt ami az ottani körülményekröl kérdezet és el néztem a kérdésed.
2011. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!