Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elvakartam egy anyajegyemet....

Elvakartam egy anyajegyemet. Mennyire sürgősen mutassam meg dokinak?

Figyelt kérdés
1,5 hónapot kell várnom az időpontommal. Nyugodtan kivárhatom, vagy sürgősebb ez annál?
2011. jún. 23. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Sürgősebb. Jövő hét. Max.
2011. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
SOS-BEN!!!!! EZ NEM JÁTÉK!!!!
2011. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha netán vérzik vagy váladékozik, AZONNAL, de egyéb esetben sem érdemes várni vele!!!! Ha olyan hosszú idő múlva fogadnak csak, menj a háziorvoshoz (gondolom magán-bőrgyógyászra nincs pénzed?) hátha tud javasolni valakit S.O.S.? Ne várj vele annyi ideig!!!
2011. jún. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Istenem ennyi hülyet, van akinek a lába szakad le, te meg ilyenek miatt irkálsz.
2011. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Talán az orvosira jársz, hogy ilyen magabiztos vagy? Elmesélem neked, hogy az anyajegyekből könnyen melanóma lehet, főleg ha sérülés, vagy túlzott UV-expozíció éri. Szóval komolyabb, mint gondolnád, ezt eddig is tudtam, arra voltam kíváncsi, hogy mennyire sürgős. Köszönöm a többi hasznos választ! Valószínű, hogy Magyarországon több a féllábú ember, mint akiről melanómát operáltak le...

2011. júl. 7. 09:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező :p

megmentettél attól hogy kiírjam miért okozhat gondot :D

Köszi :)

2011. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!