Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem veszik le most...

Miért nem veszik le most (nyáron) az anyajegyemet?

Figyelt kérdés
Voltam börgyógyásznál megnézetni két anyajegyemet, az egyikkel nincs semmi, de a másik gyanús neki mert vékonyodik a széle (vagy mi), ezért azt mondta le kell venni, viszont majd csak szept. okt.-ben menjek vissza időpontot kérni.Miért? Jól megijeszt, akkor miért nem veszik le most? Alig bírom kivárni a szeptembert, ráadásul babát is tervezünk most...
2011. júl. 10. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem anyajegyet akarnak levenni, hanem "csak" szövetmintát egy kiütés miatt. Áprilisban voltam vele a bőrgyógyásznál, aki tovább küldött szövettanra. Persze nem vették le, hanem azt mondták majd ősszel. Nagyon kedves volt a doki és elmondta, hogy miért: mert a heggel nem mehetnék vízbe és még napozni se lehetne. Egyébként, ha babát szeretnél, szerintem ez nem akadálya annak, hogy most megfoganhasson a kicsi. Páromnak is nem rég vettek le anyajegyet: kapott helyiérzéstelenítőt, kivágták neki és összevarrták. De ha bizonytalan vagy benne és félsz, hogy árthatna a kicsinek, akkor kérd ki a nőgyógyászod tanácsát. De szerintem nem lesz rá hatással.
2011. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Az az igazság hogy engem idén nyáron már nem nagyon érdekelne sem a fürdés sem a napozás, csak szabadítsanak meg a "gyanús" dolgoktól :-) na meg hogy aztán nyugodt szívvel dolgozhassunk a babaprojekten, mert ősszel jó lenne ha összejönne, mert nem vették fel bölcsibe a kislányomat, így tovább nem szeretnénk már várni. Csak ez most közbejött sajnos, de remélem semmi komoly. Neked mi lett a szövettan eredmény??? Remélem semmi aggasztó :-)
2011. júl. 12. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!