Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Külföldre megydk és ezért...

Külföldre megydk és ezért csak egy alkalommal tudnék fogorvoshoz menni. Az elég a gyökérkezeléshez? Már kitisztitott, tömött fog. Milyen utána, rögtön elmúlik a fájdalom? Nem fáj nagyon, de pont rágni nem tudok vele. Bevállaljam vagy halasszam?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit halasszál? A fogorvost nem lehet. Ha most fáj a fogad, akkor késöbb jobban fog fájni. Meddig leszel külföldön? Sajnos 1 alkalom nem elég. MAszeknál is minimum 3 alkalom.
2013. máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy alkalom nem biztos, hogy elég, ráadásul ha egyből betömik és még gyulladt, akkor iszonyú fájdalmad lesz és vissza kell menni, tehát én a külföldet halasztanám, mert mit csinálsz ha kint lobban be a fogad?
2013. máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van. A gyökérkezelés legalább 3-4 "beülés". Ha nem "ölik ki"rendesen az idegeket begyullad a fogad. Mennyi időre mennél el? Ha csak néhány nap,elkezdik kezelni,beletesznek egy szert,ami "tovább öli" az idegeket és nem zárják le.Így megoldható. De ha hosszú időre mész nem érdemes elkezdeni.Orosz rulett.Vagy kibírja fogad,vagy nem.
2013. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hosszabb időre megyek. Évek óta kb ugyanilyen egyébként, azt hittem a tömés segít majd. Csak nem fog pont most bedurranni! Csak rágásnál fáj meg hidegre melegre durván érzékeny.
2013. máj. 12. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont ezek a tünetek indikálják a gyökérkezelést! Akármeddig nem fogod tudni húzni. Be fog gyulladni ez garantált és akkor majd ott kapkodhatsz kínok között, hogy fogorvost találj. Ráadásul jó drágán. Én is külföldön élek, és az itteni egy alkalmas tömés + röntgen árából röhögve kijön a repjegy ára. Persze sajnos nem olyan egyszerű csak úgy repkedni.
2013. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát! Nehéz helyzetben vagy! Nem is tudom,mit csinálnék a helyedben. A fogad valószínűleg így nem sokáig fogja bírni.
2013. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Anyám szerint a gyökérkezelés akkor kell ha már kibírhatatlanul fáj, nem pedig csak rágáskor. Van hogy három hónapig eltart. Felejtős lesz ez most szerintem. 5 évig kibírta, még egy kicsit bevállalok. :)
2013. máj. 13. 16:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét! :)
2013. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!