Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet, ha állok, vagy...

Baj lehet, ha állok, vagy ülök rögtön szúró fájdalmat érzek a szeméremcsontnál?

Figyelt kérdés
Plusz a végbélben is szúró fájdalom, néha enyhe tolófájásra emlékeztető. 3.- ik baba, nagyon lent van azt érzem, de ennyire nyomna? Néha görcsölgetek is, sétálni végképp nem bírok. Holnap megyek dokihoz, szerintetek nyílhat a méhszáj?

2013. jan. 15. 22:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja 32 hetes vagyok.
2013. jan. 15. 22:22
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Bár nekem az első baba, de nekem azt mondták, hogy ilyenkor tágul a méhszáj. Én mindennap többször is érzem, kb a 30. hét óta. Most 35 vagyok. Ilyen lesz a tolófájás is? :O De jó tudni :)
2013. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát még nagyon korai lenne a tolófájás és a sima szülési fájás is. Nem tudom, hogy te mennyire nyílsz, de nekem is hetek óta vannak ilyen nyilallások, a hüvelyembe is, főleg mikor felállok, akkor érzem, mintha a méhem ki akarna szakadni. A 28. héten voltam 1 ujjnyira a külsővel nyitva. Aztán a 36. héten 1 ujjnyi végig, de azóta sem változott ez, pedig mi hétfőre voltunk kiírva. Nem gondoltam volna, hogy végig húzzuk, azt meg pláne nem, hogy még rá is húzunk. Holnap mindenképp kérj vizsgálatot. De drukkolok, hogy rendben legyen! Még jó pár hetet ki kell bírnia!
2013. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most voltam dokinál c2000 a méhszáj, nem gondoltam, hogy zárva vagyok, ennyi fájás mellett. Iyenkorra a másik kettővel már nyitva voltam két ujjnyira. Remélem azért túl nem fogom hordani! Kismamika neked pedig kívánom, hogy minél hamarabb kibújjon a pici!
2013. jan. 16. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Na szuper! Akkor próbálj magadra vigyázni, hogy ne is nyíljon ki túl korán. Én pedig köszönöm, remélem már sokáig nem várat meg minket a kis tökös. :)
2013. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!