Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagylábujjamon benőtt köröm...

Nagylábujjamon benőtt köröm vérzik, miért?

Figyelt kérdés

Már több éve be van nőve a körmöm, már észre se veszem ennyi idő után, és a lényeg, hogy mostanában nem nagyon mentem el itthonról (betegség miatt) és elkezdett vérezni a lábujjam.Biztos van valami összefüggés a mozgáshiány és a vérzés között, de nem tudom mi, esetleg ti tudjátok?

Már egy pár napja reggel amikor felkelek, alvadt vér van a köröm alatt..


2014. márc. 18. 02:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Légyszi ne a műtétet ajánljatok a benőtt körömre, hanem a kérdésre válaszoljatok.
2014. márc. 18. 02:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Vakószínű, hogy gyulladás alakult ki és vadhús lesz, amit már csak orvos tud kikezelni.
2014. márc. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez sanszos hogy kivágja az orvos,nekem 3 lábujjam is igy járt,a 4.most nőtt be de már megtaláltam rá a gyógymódot most tesztelgetem,ha bejön megirom neked is.
2014. márc. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabriell88 ***** válasza:
Tévedsz kedves 2. hozzászóló, nem csak az orvos tudja kezelni.Ajánlom, keres fel egy gyógypedikűröst, ő a ngyaon csúnya benővéseket is kezeli.Nekem volt olyan vendégem, aki már 7 éve küzdött benőtt köröm, csúnya vadhús nőtt ki neki és az orvos nem nyúlt hozzá, mert gyulladásban volt.Azt mondta míg a gyulladás nem megy lejjebb nem tehet semmit. ilyen is van, no meg a másik véglet, hogy leszedik az egész körmöt.A gyógypedikűrös nem , csak azt a körömrészt távolítja el, ami a gondot okozza.És igen kérdező a gyulladás miatt vérzik, kifakadt.
2014. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!