Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi kell ijenkor tenni?

Mi kell ijenkor tenni?

Figyelt kérdés
14/L. Holnap orvosi vizsgálat lesz a suliba. Fent lent (a lenten azt a lentet értem). Tegnap este megjött a menzeszem és azt nem tudom, hoy ijenkor szolni kell az orvosnak vagy úgy is megnézi?. Lécci segítsetek!

2015. ápr. 23. 15:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze hogy nem fáj,de akkor sem helyén való dolog ez iskolában.


Nem is értelek titeket hogyan hagyhatjátok ezt.



Legalabb egyesével megy a vizsgálat?

És maradhat rajtatok némi ruha?

A bekukkant mit jelent?


A bugyit kicsit előre húzza vagy le kell teljesen húzni,ágyra felfeküdni és lábakat terpeszbe tenni?

2015. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ti egyáltalán nem vagytok szemérmesek,szégyenlősek vagy mi?


Bárki előtt letoljátok ha az orvos,olyan orvos előtt is akinek ehhez köze nincs?

Fogorvos azt mondaná vagy a fül-orr gégész told le letolnád?

Szűzanyám.Gáz.


Legalább nő volt a doki és nem éva kosztümben,meztelenül vizsgált?

2015. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Senki sem érezte magat kellemetlenül,senkinek nem volt ciki ez az egész?


Furák vagytok ha nem.

2015. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
A belekukkantottat úgy értem, hogy nem kezdett el beleturkálni. A doktor nő volt de a fiúkat is ő vizsgálta. Bugyi melltartóra kellett levetkezni, de a pólót is sokan magunkon hagytuk. A melltartót le se kellett venni. A bugyit is csak kicsit húzta le. 2 évvel ezelőtt is volt ilyen. Kicsit cink volt de már mind1. Az értelmes nem pocskondiázó válaszokat köszönöm.
2015. ápr. 26. 08:52
 15/21 anonim ***** válasza:

És normálisnak tartod hogy iskola orvosi vizsgálat címén a nemiszerved vizslatják?

Szülők is ezt normálisnak tartják komolyan?


Szerintem nem pocskondiázott téged senki,de igazuk volt.


Itt minden válaszoló furcsálta amit írsz ,senki nem tartotta ezt normálisnak még akik nem írtak olyat amin megsértődtél.



De azt írd már le hogy ágyra fekve vizsgált,úgy hogy lábakat kicsit szét tenni vagy mi?

Ez nagyon nem világos.


Fiúk se akadtak ki?

Azért az olyan mintha hozzátok férfi orvos menne be.

Senki nem mert szólni,hogy nem?

2015. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Most megsértődtél vagy elgondolkodtál amit írtam?Bántani nem akartalak.

Akkor is furák vagytok,ez tök égő.Ilyenkor nincs hangotok,szátok?12 évesen az osztályból a csajok megrémültek volna ha közlik hogy bugyit le és ki tudja mi lesz,a szülők meg mentek volna azonnal a suliba számon kérni.

Szülők tudják?Mi a véleményük?

2015. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Jaj haggyatok már. Azt irkáljátok hogy milyen hülyék vagyunk oszt nektek áll fejjebb hogy ti nem pocskobdiáztok. Nem sértődtem meg és nem is gondolkozok ezen. Ha anyám aszonta volna a férfi nőgyógyászának hogy ő nem fog engem megszülni mert pasi akkor most ne irkálnék itt. Lefeküdtünk az ágyra oszt benézett. A fiúk csak röhögtek mint mindig. Az orvost meg ismertük. A városban csak két orvos van. Ennyiiiiiiii!!!!!
2015. ápr. 27. 14:30
 18/21 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász az szakorvos,a női nemiszervre,azzal kapcsolatos dolgokra szakosodott(terhesség,mensi gondok,hormonális gondok, nemi fertőzések,fogamzásgátló felírása,szűrés stb).


Míg az iskola orvos,házi orvos nem nőgyógyász se nem urológus.Azért elêg nagy a különbség a kettő között.Gyerekekre meg ha baj van gyermekgyógyász van,tini ambulancia.


Lány gyerekeknél csak igen ritkán hallottam hogy a lába között iskola orvos nézelődjön,ott is a szülők bírálták ezt.

És nem biztos hogy mindenki úgy fogja fel hogy csak 2 orvos van és nem volt mit tenni.Normális kamasznak ez ciki érzés.Nem normális dolog hogy meztelenül nézegessen bárkit is a suli doki.Ha nőgyógyászhoz megy valaki ott is csak alul vetkőzik le,és az szakorvos.



És aki vidéken él az nyilvánvalóan bemegy a városba szakorvoshoz,ha nőgyógyászhoz akar menni,ott meg lehet választani orvost is,ott lehet belgyógyászt,szemészt,ortopédiust és a többi szakorvost megtaláni.Mi felénk így megy ez legalább is,bármilyen szakorvosra van szükséged a városba megtalálod.


Anyukád sem a házi orvosával,vagy a munkahelyén kirendelt orvossal végeztett nőgyógyászati szűrést,hanem nőgyógyászhoz megy el.

2015. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
De nem hü lyéztünk le,csak leírtuk hogy hol van a szátok hogy kinyissátok,ne legyetek mulyák.Ha ilyenek vagytok úgy ugáltok ahogy más fütyül akkor bàrmit később is megtehetnek veletek.
2015. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

14\L megsérteni nem akartalak,meg bántani se, csak van egy néha nem túl kíméletes stílusom.

Stílusomat megpróbálom leírni mértnis lett ilyen,talán akkor megérted majd.


A stílusomról annyit olyan sokat hallom a te korosztályodtól,meg a picit idősebbektől is,hogy milyen felnőttek,nagyok,mindig ezt nyomják és mindig kiderül mennyire nem.Meg ha rákérdezek az önállóságukra mennyire rendezik saját dolgaikat(vasalas,boltba járas,tea főzés,mosogatás,szendvics készítés,reggeli készítés,házi munka stb)kiderül semennyire,sőt sokszor a 16-22 éves is kihasználja teljesen a családját,mert mindent a szülők csinálnak helyette.


Kérlek ezt ne hogy magadra vedd!!!

De ez az egyik magyarázat a stílusomra!


A másik meg hogy nagyon sok kamasz panaszkodik,hogy mi volt az orvosi vizsgálat során és számukra megalázó volt

2015. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!