Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csukló fájdalom/műtét?

Csukló fájdalom/műtét?

Figyelt kérdés

[link]

ahogy a beteg is leírta kb. nálam is hasonló a helyzet csak nem voltam még vizsgálatom...

Na szóval, kit vagy mit keressek fel, előbb menyek háziorvoshoz és ő ad beutalót az ortopédiára vagy mi a folyamata ennek?

Elnézést a tudatlanságomért mert nagyon ritkán járok orvoshoz és eddig csak apró pár napos megfázásokkal voltam.

A TB támogatja az eféle műtétet esetleg?

Előre is köszönöm!



2015. aug. 10. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Háziorvosodtól kérj beutalót. Nekem a reumatológushoz adtak.

Megnézték, megvizsgálták, és írtak fel elektromos kezelést, tornát, és krémet.

Csukló törésem volt, ami állítólag szépen meggyógyult, de nekem fájt, és olyan mulya is volt a kezem.

Tb támogatja a reumatológus által kiírt kezeléseket, elektromosért nem kell fizetni, gyógyfürdőért igen, de csak töredékét a teljes áru belépőért.

Útiköltséget is megtérítik. Városon belül nem tudom, nekem másik városba kellett járnom, de kérdezz rá.

2015. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!