Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miteszerek és pattanások...

SteveSt1fler kérdése:

Miteszerek és pattanások eltávolítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy

hogyan távolítsam el az orromról illetve pár helyen az arcomról ezeket a fekete miteszereket, mert egyre rondább és akármit keresek a neten semmi sem használ... ezektől a hülye kenőcsöktől mintha csak mégtöbb lenne... SOS!



2015. szept. 25. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ajánlom elsősorban hogy naponta moss 2x arcot szappannal vagy tusfürdővel :)

Minden este alaposan mosd meg az arcod,és tonizálj! Tonikkal,nemsokkal(!!!) egy vattakorong segítségével kend át az arcodat,ha csíp,hűsít az nem baj,abból tudod hogy a pattanásokat tisztítja. És hagyd beszívódni,2-3 perc,ne töröld le. Emellett ajánlom a drogériákban kapható miteszertapaszokat,amiket ha rátapasztassz az orrodra,és pár mp után gyorsan lehúzol,tövestől kiszedi a fekete miteszereket :) Viszont ha nincs lehetőséged ilyesmit venni,megteszi a tojásfehérje! Kend be a problémás területet tojásfehérjével,tapassz rá 1 rétegre szészedett(!!) papírzsebkendőt,majd azt is kend át. várj 15-20 percet,megszárad a tojásfehérje és húzd le gyorsan,mert ha lassan húzogatod,jobban fáj és nem húz ki annyit. Ugyanígy funkcionál kb. mint a tapasz :)

2015. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot, de azt hallottam, hogyha szappannal illetve tusfürdővel mosok arcot az csak szárítja a bőrt ami még rosszabb..:( De kipróbálom király vagy!
2015. szept. 25. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:

A szappan szárítja,az nekem is :)


A tusfürdő nekem nem szokta,de az is márka,minőségfüggő,és persze hogy az arcod hogy bírja :)


De én is inkább csak arctisztítókkal,tonikokkal mosom nagyrészt :)

2015. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!