Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezt a vizsgálatot hol? Ingyenes?

Ezt a vizsgálatot hol? Ingyenes?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy "hormonvizsgalatot", meg sosem voltam ilyenen es ugy erzem nem artana.

Janos korhazba pontosan melyik reszre tudok menni ezzel ,ha ott egyaltalan van ilyen vizsgalat? Neten nem talaltam.vagy masik hely ahol tutira van ha janosban nincs?



2016. szept. 20. 04:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy épp hormonvizsgálatra van szükséged? Magánkórházban azt kérsz, amit akarsz, ha fizetsz, de TB-támogatottan beutaló kell az ilyesmihez, vagyis a háziorvoshoz menj, ő majd tudja, hogy pontosan hova kell adnia beutalót.
2016. szept. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Csinálnak ilyen vizsgálatot- hogy a jánosba van e azt nem tudom mert vidéki vagyok- de a háziorvostól kell rá beutalót kérni, az időpontban nem vagyok biztos!
2016. szept. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne állj meg egy hormonvizsgálatnál. Kérj mást is. TB -d az van?
2016. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tb-re akkor csinálnak ha endokrinológus (ide háziorvos tud beutalni de baromi hosszú a várólista...) vagy nőgyógyász/urológus ad beutalót és van tb-d is mellé.

Magánba azt csináltatsz amit akarsz csak győzd fizetni.

2016. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Megtudhatjuk, miért tartod fontosnak a vizsgálatot? 16 éves lány vagy, és nem kívánod a szexet?
2016. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, bunkó :)


20 éves vagyok és gondolom nem kötelességem megosztani veled mi a konkrét probléma , de megsúgom nem, nem szexuális életemmel kapcsolatos,nem mintha bármi közöd lenne hozzá ugyanis nem azt kérdeztem kell e a vizsgálat hanem hogy hol tudom megcsináltatni ;) de ha már itt tartunk ,egészségügyben dolgozó ismerős mondta hogy hormonvizsgálat kéne. :)

többieknek köszönöm a segítséget, válaszokat, kaptam beutalót.

2016. szept. 21. 23:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki kérdez valamit, az bunkó? Ez az oldal azért jött létre, hogy egy-egy kérdés kapcsán mások, a hozzászólók, vagy csak az olasók is tanuljanak. Nem viccből kérdeztem, amit kérdeztem.

57F

2016. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem az a bunko aki kerdez valamit hanem az aki ilyen rosszindulatuan ''kerdez '' valamit mint az utolso :)
2016. szept. 22. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!