Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a hajgyógyászatr...

Mit gondoltok a hajgyógyászatról? Vannak tapasztalatok,meg lehet bízni ebben?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy sok kamu van meg hatástalan kúrák de van ez a Triohair amiről jó tapasztalatokat írnak,meg hogy ők használják az eredeti olasz cuccokat.

Nekem olyan fejbőrproblémám van ami okozta a hajhullást és úgy tapasztaltam hogy ha nem belső ok miatt van hullás,tehát a vérkép se mutat semmit,nem érdemes bőrgyógyászhoz menni mert nem tudnak mit kezdeni a helyzettel,3 másodpercre ránéz,kénes sampon meg szteroidos oldat,amitől még több haj kijön,aztán a legjobb:

mondják hogy kenjem minoxidillal és menjek 3 hónap múlva vissza. Mikor 2 hajgyógyász is mondta(köztük ez a Trios is),hogy ez nem öröklött kopaszodás. A minoxidilt meg erre találták ki,ebből nem teszek a fejemre.

De vannak akik csak a bőrgyógyászra esküdnek. Én már nem tudom kihez mihez forduljak

Érdemes a triost elkezdeni,hatásosak az Orising dolgok? A pénz nem számít,csak tudjam hogy nem a kukába megy


2021. jan. 14. 22:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként a másik helytől már kipróbáltam 2 hónapot,az egyik jó hatású volt,a haj szép és erős lett és a fejbőr viszketés is elmúlt,viszont a 2.hónapra samponcserét ajánlott,amitől borzasztóan kiszáradt a fejbőröm és a hajam. És emiatt ingott meg már a bizalmam,hogy hova lehet nyugodt szívvel fordulni,persze nem mindig lehet tudni kinek mire hogy reagál a fejbőre,de ez akkor is felhúzta az agyam
2021. jan. 14. 22:08
 2/4 anonim ***** válasza:
A hajgyógyász ugyanezt csinálja, nézi nézi, hümmög. Mond valami oltári nagy kamut, majd rádsóz egy csomó terméket, hogy azt használd. Persze egyik sem ér semmit, ugyanott vagy csak kidobtál egy csomó pénzt az ablakon.
2021. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer bepánikoltam, hogy hullik a hajam. Elmentem hajgyógyászhoz, fizettem 10 ezer forintot, amiért javasolt egy kezdő csomagot 70 ezer (!!!!) forintért. És közölte, hogy a többit majd részletekben kérjem karácsonyra meg szülinapra a családtól :D


Fogtam magam, elmentem egy bőrgyógyászhoz, aki megnyugtatott, hogy egyáltalán nem lát semmi aggasztót, normális mennyiségű a hajhullásom. Azóta se lettem kopasz :D

2021. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát érdekes. De ahány ember annyi féle baj. Meg orvosok is hajlamosak mást mondani.

Volt hogy 1 héten belül 2 bőrgyógyászhoz mentem,az egyik azt mondta gyulladt még a fejbőröm,a másik aszonta már rendben van. Ezen igazodj ki

2021. jan. 14. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!