Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 perce kezdődött ez az...

15 perce kezdődött ez az egész, összeszorult a torkom, nem kaptam levegőt, gyorsabban dobogott a szívem, halálfélelmem volt, már jobb, csak nagyon szédülök, meg olyan mintha nem én lennék a testembe, mi lehet ez pánikroham?

Figyelt kérdés
Súlyosabb dolog nem hiszem, egészséges 16 éves lány vagyok. Mit tegyek? Még mindig szédülök picit remeg a lábam és halálfélelmem van.
2021. júl. 16. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Ez bizony pánikroham. Az összes tünet stimmel.

Történt valami ami kiválthatta?

2021. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Próbálj nyugodtan lassan lélegezni akkor is ha nehezen megy. Tereld el a gondolataidat,olvass,nézz egy filmet akármi.
2021. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Igen, ez fiatal lányoknál gyakori. Kérj xanaxot az orvostól, aztán mehet a shoppingolás a havercsajokkal.
2021. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Ilyenkor mindig tegyél egy kicsi, hideg vízbe mártott törülközőt vagy kendőt hátul a tarkodra. Nagyon gyorsan hat. Pánik. De azért vizsgáltasd meg magad.
2021. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
52%
Panikroham, ilyenkor jo hideg vizzel mosd meg az arcod, probalj egyenletesen lelegezni. Kezdj el szamolni, ugy hogy: 1 es felsorolsz egy olyan dolgot amit szeretsz, 2 ket dolog amit latsz a szobaban, 3 harom csaladtagod nevd, 4 negy tantafgy amit tanultal az iskolaban, es igy tovabb. Evekig kuzdott eleg durva rohamokkal. Amig nem muszaj, vagy az orvos nem javasolja ne szedj gyogyszert. Panikrohamok nem tartanak par percnel tovabb. Ha szeretnel rola beszelgetni nyugodtan irj.
2021. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!