Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan a rákos betegsége...

Folyamatosan a rákos betegségektől félek,hasonló helyzet valakinél?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,és már nem bírom. Ha valami miatt megnyugszom,akkor jön a másik dolog. Pl. Ha a mell UH-m negatív,elengedem pár hónapra,de aközben "talalok" mást,pl. csontrak.. Aztán kiderul,hogy minden oké,és ahelyett,hogy elengednem,és megnyugodnek,keresem a jeleket,bárhol. Kérlek,valaki adjon tanácsot. Pszichiaternel voltam,a gyogyszertol,csak rosszabbul lettem.

2021. aug. 7. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne pszichiáterhez menj, hanem klinikai szakpszichológushoz. Itt a gyógyszerek kb. semmit nem érnek a szorongás csökkentésén kívül.
2021. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el félévente egy vizsgálatra és kész.
2021. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is, ráadásul számos alapbetegségem van. :/ tippem nincs
2021. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! ❤
2021. aug. 7. 20:06
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 Milyenre gondolsz? Vérkép?
2021. aug. 7. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
20 éves vagy, a legkisebb az esélyed a rákra. Nem kell rohangálnod, még szűrésekre, mert csak fokozod a lelki terrort. Egyél egészséges kajákat, mozogj sokat, szórakozz, Ezzel mindent megtettél, hogy elkerüld, többet mintha vizsgálatokra rohangálnál. A folyamatos aggódás, csak bevonzana egy rákos betegséget. Én már 50 elmúltam, és mégse járok,szűrésekre annyiféle rákos betegség létezik , mindet szűrni lehetetlen. Mindent meg kell tenni, az egészséges életért a legtöbb amit tehetsz.
2021. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Igen,tudom,hogy ennyi erővel minden percben aggodhatnek,de már annyi szörnyűséges olvastam,hallottam,hogy fiatalokkal ez még az történik emiatt a betegség miatt,hogy a félelem uralkodik rajtam..
2021. aug. 7. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenki fél, én is főleg 50 en túl. 20 évesen ne kezd el, mert ha annyira keresed azt a rákot a végén még megtalálod. a félelmet, meg ne próbáld legyőzni, ezért kerülsz egyre mélyebben bele. Engedd el, 50 éves korodtól, bőven elég ha elkezdesz járkálni kivizsgálásokra. A rákot, meg akármit mondanak a lelki trauma elő tudja segíteni. Az , hogy idáig aggódtál az még nem, de ha még 10 évig ezen aggódsz akkor már lehet. egy ilyen fiatal nőnek, bőven elég a mell. és nőgyógyászati szürés a többit engedd el.
2021. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!