Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholistává válhatok?

Alkoholistává válhatok?

Figyelt kérdés
Ezen a nyáron eddig kb 15x rúgtam be, de csak is haverokkal házban és kocsmában. Nemrég szakítottunk a barátnőmmel és elseje óta minden nap leiszom magam. Néha eléggé spicces állapotig néha emlékezet kihagyásig. Nemrég ahova járok boltba rátalaláltam erre az olcsó 2 literes kannás borra és 3 napja csak ezt iszom minden este. Nagyon tönkre vagyok lelkileg és szinte csak az alkohollal érzek valami boldogságot de még azzal sem. Szerintetek már rászoktam? Soha az életben nem voltam még ennyire depis.

2022. júl. 7. 00:36
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Ha így folytatód akkor az leszel. De ha Nem szeretnél akkor egy jó tanács hogy enyhits a bánatodon az az hogy ha olyan dologgal foglalkozol ami érdekel és pozitív energiát add. Keres egy hobbit ha van akkor meg csináld azt!
2022. júl. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,azzá.A flakonos borral pedig semmit nem érsz.Az egy lötty.Csak szétmegy tőle reggel a fejed,plusz be.osol tőle.Kár rá pénzt pocsékolni.Meg úgy alapból az italra is.Attól nem lesz jobb,mert ha kijózanodsz,akkor is ugyanott leszel,ugyanazzal a problémával.
2022. júl. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholistava vallsz Nagyon hamar.

"Nagyon tönkre vagyok lelkileg és szinte csak az alkohollal érzek valami boldogságot"


Én meg nagyon ismerem ezt az érzést. De te meg nem ismered azt, hogy csak alkohollal érzel valamit de boldogságot sosem

2022. júl. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Több mint 1 évet voltam ezzel a lánnyal, én csak vele akartam leélni az életem, de egyik napról a másikra eldobott egy másik srác miatt...
2022. júl. 7. 01:04
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha józan vagyok egész nap csak az ágyban fekszek, zenét hallgatok mert nem tudok mást csinálni, szószerint rohadok belülről.. Pedig több mint egy hónapja szakítottunk.
2022. júl. 7. 01:06
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Anno én is így jártam, egy úthengerben töltöttem az estéimet piálva. Tartott kb. 3 hónapot ez az időszak, aztán valahogy elkezdtem mellé sportolni, szóval javaslom kezdj el legalább kocogni mellé, én ezt csináltam, igen volt hogy hiányzott az exem de aztán egyik napról a másikra megismerkedtem egy lánnyal és azzal gyakorlatilag le is tudtam a gyászfolyamatot. Szóval neked ezt javasolnám, mozogj mellette, még ha másnapos vagy és lelkileg tropa akkor is, hidd el enyhülni fog a bánat és nem fogsz mindenáron az italhoz nyúlni, nálam a mozgás mellé rengeteget segített.
2022. júl. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Már nem.
2022. júl. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Nahát.

1 évig? Ja nem Több mint egy évig. Woow...

Én 7 év után más 20ev utan szakítottak.

Nehéz dolog de ez nem olyan amin nem tudsz túllépni. Rosszabb is lehetne, gondolj bele ha a fivéreddel lép le és látnod kell őt minden nap vele boldogan

2022. júl. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Ha ez a lány csak egyik napról a másikra dobott akkor sose voltál neki fontos. Ezzel hogy tönkre teszed magad csak még jobban az ő örömét éred el ezzel. Mutasd meg neki hogy te ettől több vagy . Legalább megszabadultál tőle és látod hogy valójában mi az igazi énje.
2022. júl. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz magadra! Nagy árat fizethetsz. Csaj sok van. Egészség csak egy.
2022. júl. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!