Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ásványvíz helyett, felforralt...

Ásványvíz helyett, felforralt csapvíz? Már kétszer melegítettem csapvízet és mind a kétszer rossz íze volt. A fazék alján fehér pontok vannak. Miért lehet ez és egészséges így inni, vagy nem?

Figyelt kérdés

A csapvizet nem tartom tisztának és az íze is rossz, ásványvízzel meg a sok műanyag üveg a gondom.

Akkor most mit igyak? :D



2022. nov. 15. 23:14
1 2 3
 21/27 Ypszilon1980 ***** válasza:
Forralásnál nem csoda, minden víz olyan.
2022. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%
Elég nagy tévhitben élsz, ha szerinted ennyire sokan nem isznak csapvizet. Magyarországon a legtöbb ember azt iszik az otthonában.
2022. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Lol, ezek a szavak ilyen emberekkel le sem állok beszélgetni, ha tini vagy, akkor is beszélhetnél normálisan.

Amint írtam, több okból se szeretnék ásványvízet se inni, de még az is jobb a csapvíznél.

Azért ennyire ne legyetek cs..vik. :D

2022. nov. 16. 21:34
 24/27 anonim ***** válasza:
73%
na jól van, nettó provó...
2022. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Fáj az igazság. Inkább szánj magadra több figyelmet és pénzt. Ennyire nem kell spórolni. Aggódom az egészségetekért.
2022. nov. 16. 21:44
 26/27 anonim ***** válasza:
81%

A saját mentális egészségedért aggódj inkább.


:-D

2022. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Az enyém rendben van, de nem szeretem az ennyire csö..i embereket, valahogy szánalmas.

Ezentúl kérem a kérdésre válaszolni, nem szeretnék ilyenekkel beszélgetni.

2022. nov. 16. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!