Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki kigyógyult az insomniából/...

Aki kigyógyult az insomniából/álmatlanságból, leírná, hogy mi segített neki ténylegesen (és hosszútávon)?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokért nagyon hálás lennék, mindenhol csak olyan tippeket olvasok, hogy citromfű tea, melatonin, gyógyszer, meditáció, stb. Sajnos nekem ezek nem váltak be, szeretnék eljutni a gyökérproblémáig, akár hosszú út árán is.


Az érdekelne, ha valaki esetleg komolyan kézbe vette a problémát, pl. pszichoterápiával: mire jöttetek rá, mi okozta? És pontosan mi az, amivel sikerült javítani az élethelyzeteteken? Kipróbáltatok kognitív viselkedésterápiás technikákat? Vagy bármi mást?


Elkezdtem egyéni pszichoterápiára járni, de egyelőre még nem látom pontosan, hogy vezetnek majd ezek a beszélgetések a probléma elmúlásához. De bizakodó vagyok. Nagyon jól esne pár pozitív példáról, sikersztoriról olvasni.


25 éves vagyok, és lényegében 3-4 éve nem nagyon alszom. :(



2023. febr. 8. 23:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!